סטייליש

(צילום: YouTube)

גילינו איך משיגים את טרנד הלקים המדהים הזה, ואתם לגמרי יכולים ליצור אותו בבית בעצמכם

טוב, תעצרו הכול. אנחנו חייבים ציפורניים כאלה.

 ראש אחד   |   04/09/2016  |    |    | 

 

 

אין ספק שבחודשים האחרונים זכינו לראות כיצד טרנדים הזויים במיוחד משתלטים על עולם הטיפוח והיוטיוב. נהנינו לגלות איך נראות מאה שכבות של לק (או למתקדמים, איך נראות מאה שכבות של הכול, פחות או יותר) ושמחנו לגלות איך אפשר להשיג לוק איפור מלא ומושקע באמצעות איפור של ילדות בלבד. אבל בינינו - הלו, יש מצב לטרנד מגניב שהוא קצת יותר פרקטי?

 

 

אם לא שמתם לב, עולם האופנה מושפע כיום באופן ישיר מאופנת שנות ה-90. זה ניכר, למשל, בשרשראות הצ'וקר שהשתלטו לנו על החיים לחלוטין (וכן, הן כיכבו בכל קופסת תכשיטים גם בשנת 1999), בתסרוקות של קוקיות וצמות וגם בלבוש: האוברולים, נעלי האולסטאר או לבישת שמלה מעל חולצת טי-שירט - את כל אלה פגשנו כבר לפני שני עשורים.

 

 

טרנד חזק במיוחד שחוזר אלינו מאותו עשור צבעוני הוא טרנד ההולוגרפיה. לפני שנתחיל לדבר על ציפורניים, טיפוח ואופנה - בואו נדבר קצת על מדע. הולוגרפיה היא טכניקה ליצירת צילום תלת-ממדי. כשאתם מביטים על הולוגרפיה ומזיזים את הראש, אתם רואים שינויים של עומק (וצבע ואור, שהם בעצם ה"פרשנות" של העין שלכם לתמונה התלת-ממדית). ואם נעזוב לרגע את המדע, הולוגרפיה היא דבר צבעוני, יפה ומהפנט. 

 

נעים מאוד, הולוגרפיה. (צילום: Shutterstock) נעים מאוד, הולוגרפיה. (צילום: Shutterstock)

 

 

 

בשנות ה-90 התבטא טרנד ההולוגרפיה בעיקר במדבקות ובמוצרי טקסטיל, והיום אתם יכולים לגרום לציפורניים שלכם לזרוח. אז אם חשקתם בציפורניים הולגרפיות וצבעוניות שמאגדות מגוון רחב במיוחד של צבעי הקשת (וברור שזה מה שחשקתם בו, דה!), דעו שאתם לגמרי יכולים להשיג לעצמכם ציפורניים כאלה, ואפילו לעשות את זה לבד בבית. 

 

 

היוטיובריות מסבירות כיצד אפשר להשיג את הלוק:

 

https://www.youtube.com/watch?v=MWYEP8SkcMc

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ys4KDVgifgk

 

 

אפשר לרכוש את האבקה ההולוגרפית באתרי הקניות הבין-לאומיים כמו אלי אקספרס ואמזון ובאתרים המוכרים מוצרי טיפוח. אנחנו מאמינים שבקרוב, ככל שהטרנד יתפוס תאוצה, נוכל למצוא את האבקה ההולוגרפית המדהימה גם בארץ. נעדכן.

 

 

NAILS - האם תנסו את הטרנד בעצמכם?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)