בידור

חמודים! (צילום מסך מאינסטגרם)

ג'ייק רוש וג'סי נלסון התארסו הודות לאד שירן

תמיד אמרנו שאד רומנטי, אבל לזה באמת לא ציפינו!

 ראש אחד   |   20/07/2015  |    |    | 
חמודים! (צילום מסך מאינסטגרם) חמודים! (צילום מסך מאינסטגרם)

תמיד אמרנו שאד רומנטי, אבל לזה באמת לא ציפינו!

קצת עזרה מחברים אף פעם לא הזיקה, בטח אם החבר הוא אד שירן. כוכב להקת ריקסטון, ג'ייק רוש, וחברתו ג'סי נלסון, כוכבת ליטל מיקס, נפגשו לפני שנה בדיוק באיצטדיון מנצ'סטר. אתמול, בזמן בדיקת סאונד של להקת הבנות, פתאום הופיע אד והחל לשיר לזוג המאוהב את השיר האהוב עליהם, Tenerife Sea, בזמן שג'ייק ירד על רגל אחת והציע לג'סי נישואין. 

מזל טוב! (צילום מסך מאינטסגרם) מזל טוב! (צילום מסך מאינטסגרם)

רוש פרסם תמונה של הרגע המקסים באינסטגרם וכתב: "היום לפני שנה פגשתי אותה באיצטדיון מנצ'סטר, כך שזה היה פשוט נכון שזה קרה ככה, עם קצת עזרה מחבר. זה היום הכי טוב בחיים שלי." ג'סי פרסמה את אותה התמונה באינסטוש של ליטל מיקס, וכתבה: "אני לא מאמינה למה שקרה הרגע! הרגע הכי סוריאליסטי בחיים שלי וכל מי שאני הכי אוהבת היה שם כדי לחלוק אותו איתנו! אני מרגישה כמו הנערה הכי בת מזל בעולם ואני פשוט לא מצליחה להפסיק לבכות! גברת רוש העתידית".

ג'ייק לא שכח, כמובן, גם להודות לאדוש חברו הטוב, כשצייץ בטוויטר: "נסע חמש שעות כדי לשיר לנו את השיר האהוב עלינו ביום החופשי שלו. לעולם לא אוכל להחזיר לך טובה. אוהב אותך חבר". אד ענה: "העונג כולו שלי. תודה על ה-KFC". אד יודע מה חשוב בחיים - אהבה, חברים וקריספי צ'יקן. מה, לא ככה?

https://www.youtube.com/watch?v=4fktjAlczv8

WEDDING - אז מי מחברות ליטל מיקס תתחתן קודם, ג'סי נלסון או פרי אדוארדס?

(דנה זקס / danaz.rosh1@gmail.com)