סלבס

(צילום: Instagram)

ג'יג'י חדיד הותקפה בשבוע האופנה ולא נשארה פראיירית: הסיפור המלא

וואו, זה ממש לא בסדר.

 ראש אחד   |   25/09/2016  |    |    | 

 

 

ג'יג'י חדיד היא אחת הדוגמניות המצליחות בעולם. למעלה מ-23 מיליון עוקבים אחריה באינסטגרם (האינסטגרם של "ראש אחד" בתגובה: "אנחנו בדרך"), היא קוטפת עשרות קמפיינים נחשקים, יש לה בן זוג אלמוני בשם זאין (סתם, נו... בסך הכול מדובר באחד הזמרים היותר מצליחים של תקופתנו) ו-BFF כמו קנדל ג'נר. אין ספק שהבחורה על המפה.

 

 

כיאה לדמות ציבורית שמבלה בשבוע האופנה במילאנו, הגיוני שרבים יזהו אותה. המעריצים מסתובבים ברחובות, עיניהם של בלוגרי ובלוגריות האופנה נישאות אל הדוגמניות המפורסמות, ובאמת הכול טוב ויפה כל עוד לא מטרידים את המפורסמים. רגע, מה?!

 

 

כן, מדובר בסיפור אמיתי לחלוטין. לאחר תצוגת האופנה של רשת האופנה מקס מארה החליט אדם זר ברחוב פשוט להרים - פיזית - את ג'יג'י. הזוי לכל הדעות. ג'יג'י לא נשארה חייבת והגנה על עצמה. היא הדפה את האיש מעליה במרפקיה וצעקה עליו "תשחרר אותי! מי לעזאזל אתה חושב שאתה?". צודקת! מי לעזאזל הוא חושב שהוא?

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=IjsPmjqmcvs

 

(המשך בעמוד הבא)

התגובות החלוקות לא איחרו להגיע. היו שגינו את תגובתה ה"תוקפנית" של ג'יג'י וטענו שהיא "לא משמשת דוגמה ראויה לחיקוי". ג'יג'י הגיבה להם בנחרצות וכתבה בעמוד הטוויטר שלה: "יש לי את הזכות המלאה להגן על עצמי".

 

 

 

 

כמה שהיא צודקת. לכל בחורה, ולא משנה אם היא דמות ציבורית או לא, יש את הזכות המלאה להגן על עצמה. עם זאת, לאף בן אדם זר אין זכות לגעת בגופנו ללא רשותנו. וכן, להרים אותנו באמצע הרחוב זה תקיפה חד-משמעית. כנראה שהמטריד אולי פספס את העניין הזה.

 

ומיהו המטריד המדובר שהחליט להרים את ג'יג'י באמצע הרחוב?

 

(המשך בעמוד הבא)

מדובר בוויטלי סדג'יוק, בחור איטלקי ש"מפורסם" במתיחות שהוא עושה על מפורסמים. וול, אנחנו ממש לא חושבים שהמקרה הזה הוא מתיחה - הוא הטרדה. נקודה. גם ויטלי הגיב ברשתות החברתיות על העניין. אנחנו חושבים שההתנהגות שלו מזעזעת ושהוא היה צריך להתנצל כבר מזמן.

 

 

 

 

"אמנם ג'יג'י חדיד יפה לדעתי, אבל לה ולחברתה קנדל אין שום קשר לאופנה עילית". אוקיי, ויטלי, למיטב ידיעתנו לא שאלנו את דעתך, בטח אחרי מה שעשית לג'יג'י. וגם אם זאת דעתך, יש דרך להתבטא ולהשמיע אותה, ובטח לא לגרום לכאוס בשבוע האופנה ולהתנהג בצורה מבזה.

 

אנחנו מקווים שג'יג'י נרגעה מהמקרה. אנחנו - יחד עם אנסל אלגורט וזאין - מחזקים אותה מרחוק.

 

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)