בידור

מעניין אם היא תתגעגע לקאת'י (צילום: Giphy.com)

גזר הדין של אבי לי מילר התקבל והוא ממש מפתיע

אבי, אל תשכחי ליישר את הרגליים ולעשות פוינט כשאת נכנסת לכלא!

 נועם גורביץ'   |   14/05/2017  |    |    | 

מי מכם שצפה באדיקות ב"רקדניות קטנות", ובמיוחד אחר שתי העונות האחרונות, ודאי ראה את התמוטטות העצבים של אבי לי מילר לאורך השנים ואת ההסתבכות שלה עם החוק. זה החל ב- 2015 כשקלי היילנד, אימן של ברוק ופייג', תבעה את אבי על תקיפה לאחר הפרק הבלתי נשכח בו אבי כמעט נושכת אותה לאחר ריב סוער (#אוקוורד), והמשיך בתביעה פדרלית נגדה על העלמת מס בגובה של כ- 755 אלף דולר לאחר שהכריזה על פשיטת רגל. 

via GIPHY

אבי הואשמה בעשרים סעיפים של הונאה, ולאחר כשנתיים של משפט הגיע גזר הדין אמש סוף כל סוף - שנה ויום בכלא, קנס של 160 אלף דולר ושנתיים של שחרור בהשגחה.

via GIPHY

לאחר גזר הדין יצאו אבי ועורך דינה אל הכתבים שהמתינו בציפייה מחוץ לבית המשפט. עורך הדין הגיב: "אנחנו מכבדים את החלטת השופט" ואבי הוסיפה שהיא מרגישה הקלה ושלווה. מבולבלים מהתגובה שלה? הגיוני, כי מי שמכיר את אבי לי מילר יודע שהקלה ושלווה הן לא תחושות שהיא בדרך כלל מרגישה, אלא רק ברגעים שהיא צופה במאדי זיגלר רוקדת. ובכל זאת, תגובתה הגיונית לאחר שהצפי לגזר הדין היה חמש שנות מאסר וקנס של חמישה מיליון דולר, אז אפשר להגיד שהיא בהחלט יצאה בזול. 

via GIPHY

אם נגיד את האמת, היינו יותר עצובים כששמענו שהסדרה "רקדניות קטנות" צילמה את הפרק האחרון שלה (מה אנחנו אמורים לעשות עם החיים שלנו עכשיו?), אבל אנחנו אוחזים בתקווה שכשאבי תשחרר היא תחליט לעשות קאמבק סוער ותחייה את הלהקה. אבל בעצם, עד אז מאדי כבר תרוץ לנשיאות וניה תהיה זמרת פופ בינלאומית.

בינתיים אין תגובות מהרקדניות הקטנות או מהאימהות שלהן, אבל היי אבי, אל תהיי כל כך עצובה - לפחות לא תיתקלי יותר באויבת המושבעת שלך - קת'י.

via GIPHY

מי יגיד לנו עכשיו שמקום שני הוא הראשון שמפסיד?!