סלבס

אל תאמינו לכל מה שאתם רואים. (צילום: יח"צ)

גזענית? הטוויטר של היילי סטיינפלד נפרץ וחשף הודעות חמורות

האקר פרסם צילומי מסך של הערות גזעניות שהיילי כביכול השתמשה בהן

 עמרי ויסמן   |   03/10/2018  |    |    | 

בזמן שאנחנו ישבנו בסוכה והתרשמנו מקישוטי הנייר המקסימים שעמרי הכין לנו (חכו, עוד לא ראיתם איך הוא יוצר דב נמלים מאוריגמי), נקלעה היילי סטיינפלד לתסבוכת לא פשוטה.

האקר אלמוני, שהצליח לפרוץ לחשבון הטוויטר של השחקנית, צייץ שהוא מצא בארכיון שלה DM (הודעה פרטית שמוסתרת מהפיד) בו היא מכנה אדם מסוים Nigger – כינוי גנאי גזעני חמור במיוחד המופנה נגד אפרו-אמריקאים.

ההאקר אף שיתף צילום מסך שבו נראית ההתבטאות הפסולה והאשים אותה בגזענות, אולם תוך זמן קצר התגלה צילום המסך כמזויף וההאקר התגלה כסתם טרול חסר חיים.

יחד עם זאת, חשבון הטוויטר של סטיינפלד אכן נפרץ, והכוכבת הצטרפה לשורה ארוכה של סלבס כמו טיילור סוויפט, קייטי פרי, דרייק, לנה דל ריי ואפילו מארק צוקרברג (!) שחשבונות הטוויטר שלהם נפלו קורבן להאקרים. אל תדאגי, היילי, לרגע לא חשבנו שאת גזענית ותמיד תהיי בשבילנו מלכה – את לא סתם חובשת כתר בתמונה.

טוויטר HaileeSteinfeld

בגלל שאנחנו כל כך מפרגנים לה, קבלו הצצה לטריילר החדש של "באמבלבי", הסרט החדש בסדרת ה"רובוטריקים", שייצא בעוד כשלושה חודשים וישמש כמעין פריקוול לסרטים האחרים, שכן העלילה שלו מתרחשת בשנות השמונים. היילי מככבת בתפקיד הראשי, לצד כוכב ה-WWE ג'ון סינה ומלא רובוטים אחרים.