בידור

(צילום: אינטסגרם)

בתמונה הזאת של אריה מיום הצילומים האחרון של "שקרניות קטנות" יש רמז ענק לסוף הסדרה

שמתם לב לפרט הקטן הזה?

 ראש אחד   |   30/10/2016  |    |    | 

 

 

תגידו "ביי ביי" עצוב ל"שקרניות קטנות" כי הבנות האהובות סיימו לצלם את הפרק האחרון בסדרה #דמעה. אמנם חלקה השני של העונה השביעית יחזור אלינו באפריל, ופרק סיום הסדרה ישודר רק בחודשי הקיץ של שנת 2017, אבל אנשים שלא שמעו את הפתגם "הסקרנות הרגה את החתול" מחפשים רמזים אפשריים לסוף הסדרה כבר עכשיו. לכן, כשאיאן הרדינג (עזרא החמוד) העלה תמונה של לוסי הייל מהסט, מעריצים רבים איתרו רמז קטנטן ומרגש לסוף אפשרי לסדרה.  

 

 

בתמונה רואים את לוסי הייל שוכבת לבושה בחלוק, א-ב-ל! כשמסתכלים על הראש שלה, רואים משהו מבצבץ. אתה מצליחים לראות מה זה? 

 

 

 

 

אנחנו מדברים כמובן על הבד הלבן מאחורי הראש שלה, שנראה כמו הינומה (או ליפה של מקלחת, אבל למה שזה יהיה לה על הראש?)! האם זה אומר שאריה תתחתן עם עזרא? בתור סאקרים של סופים טובים אנחנו לגמרי מקווים שכן! מצד שני, צריך להיות זהירים בניחושים; נכון שזו כנראה הינומה, אבל מה אם לא תהיה חתונה בסוף? מה אם משהו יקרה לאחת הדמויות או שמישהו יתחרט? לצערנו, דברים גרועים מאלה קרו ב"שקרניות קטנות", ואף אחד מעולם לא הבטיח לנו סוף טוב. #יאבא'לה

 

 

טוב, אנחנו משנים נושא כדי שנפסיק לחשוב על התרחיש האפשרי שבו אריה בשמלת כלה עומדת לבדה בכנסייה - יצא לכם לראות את הקעקועים החדשים של הבנות? לכבוד סיום הסדרה קעקעו כל השחקניות (גם ג'נל פאריש, שמשחקת את מונה) את האות הראשונה בשמה של הדמות שלהן. הכי מקסים שלהן אבר! 

 

 

 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)