סטייליש

אנחנו אפילו מוכנים לצללית ירוקה לעיניים (קרדיט: אינסטגרם)

בקרוב תוכלו לקנות קולקציית איפור של ג'יג'י חדיד

שפתונים, צלליות וסמקים - ג'יג'י משתלטת על עולם הביוטי.

 נועם גורביץ'   |   09/10/2017  |    |    | 

ג'יג'י חדיד מוכרת בעיקר בזכות היותה סופרמודל והבסטי של קנדל ג'נר, אבל כבר מספר חודשים שהיא פוזלת לכיוונים חדשים והיא הוסיפה לרזומה שלה גם את הטייטלים מעצבת אופנה, מעצבת משקפי שמש ובקרוב היא תשתלט גם על עולם הביוטי. ג'יג'י יודעת לבחור שיתופי פעולה מוצלחים שגם מעשירים לנו את הארון (ולה את חשבון הבנק) וגם יוצרים באזז בעולם האופנה. עד כמה מוצלחים? שיתוף הפעולה שלה עם טומי הילפיגר היה כל כך מוצלח שהם הוציאו שתי קולקציות קפסולה נוספות ומשקפי השמש שעיצבה בשיתוף עם חברת Vogue Eyewear נמכרו לחלוטין תוך מספר שבועות, והם כבר מתכננים את הקולקציה הבאה. כשאלה התוצאות, פלא שהיא רצה לשיתוף הפעולה הבא?!

המותג שזכה הפעם במגע ידי הזהב של חדיד הוא מותג האיפור "מייבלין ניו יורק", שבמקרה (או שלא) ג'יג'י היא הפרזנטורית שלו בשנתיים האחרונות. אמש הסופרמודל פרסמה ברשתות החברתיות שלה שבעוד 12 ימים תפורסם קולקציית הקפסולה המשותפת עם "מייבלין ניו יורק" תחת הכותרת GIGIXMaybelline, עליה הם עובדים כבר שנה. לפי התמונה שפרסמה נראה כי ימכרו שפתונים (רובם בגוון ניוד), צלליות, פלטת קונטור ואולי אפילו מסקרה. #הלוואי

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

עמוד האינסטגרם הרשמי של "מייבלין ניו יורק" פרסם 3 סרטוני טיזר קצרים שרואים בהם הצצה לשפתון אדום, שפתון ניוד ואולי אפילו סומק שיהיו חלק מהקולקציה, כשכולם ממותגים בלוגו מהמם - GH. טוב, אחרי טיזרים כאלה, אנחנו ממש לא יכולים לחכות כבר!