מגזין

צילום: יוטיוב

בנים יקרים, אם אתם לא יודעים מה זה מחזור, בבקשה אל תעשו מתיחות מטופשות כאלה

אלוהים ישמור, זו המתיחה הכי גרועה שראינו! 

 ראש אחד   |   27/10/2016  |    |    | 

 

 

עמוד היוטיוב Trollstation, הידוע במתיחות השונות שהוא עושה, העלה לפני כמה ימים מתיחה מטופשת במיוחד. לדברי היוצרים, המטרה שלהם הייתה לערוך "ניסוי חברתי" ולבדוק כיצד החברה מגיבה לאישה שמקבלת מחזור בפומבי. אמנם מדובר בנושא חשוב ובניסוי שעשוי להיות מעניין אם הוא מבוצע כהלכה, אבל ה"ניסוי" נכשל כישלון חרוץ כי חבורת הבנים שהפיקה אותו לא יודעת מה זה מחזור. אבל ממש לא. ה"מחזור" שהם זייפו נראה כאילו נלקח מסרט אימה, ואם היינו רואים אישה מדממת ככה ברחוב - היינו מתקשרים למד"א.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=yO3qwBLC1h4

 

 

עזבו את זה שהדימום שהם הציגו מוגזם לחלוטין ונראה כמו לידה, הם גם הגחיכו לחלוטין את האישה שמקבלת מחזור. נראה שמנקודת מבטם, ברגע שאישה מקבלת מחזור היא מאבדת את זה לגמרי; מבקשת מזרים שימדדו לה חום, מציקה לגברים עוברים ושבים וצורחת בקולי קולות שהיא במחזור - בקיצור, היסטרית ולא שפויה בעליל. האנשים שהיו במקום הגיבו בצורה שונה - חלק הובכו וגיחכו למראה הסיטואציה וחלק עזרו לאישה המסכנה (נ"ב: האישה עם המגבונים בסוף הסרטון, את הגיבורה שלנו!).

 

בגדול, נראה לנו שהדבר היחידי שלמדנו מ"הניסוי החברתי החשוב" הזה, זה שהחברה עדיין לא יודעת מה זה מחזור, איך הוא נראה וכיצד נשים מגיבות ומתנהגות במהלכו. המממ... מעניין למה זה? אולי מפני שמחנכים נשים להתבייש במחזור בגיל מאוד צעיר? אולי זה כי נערות מצניעות את הפדים שלהן כשהן הולכות לשירותים כדי שלא יראו שהן במחזור? אולי זה כי כשבנים שומעים את המילה "מחזור" הם מתחלחלים? ואולי זה כי לא פעם כשנשים מתעצבנות או עומדות על שלהן שואלים אותן בזלזול אם הן במחזור? כל התשובות נכונות. 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)