סטייליש

נשארת נאמנה למי שהיא  (צילום: יח"צ חו"ל)

בלעדי לראש אחד: ריאיון עם דמי לובאטו

איזו עצה הייתה נותנת לעצמה בתור נערה, מהו האלבום הראשון שקנתה אי פעם, ואיך נראה ארון הנעליים שלה? השגנו ריאיון בלעדי עם הכוכבת הכי אהובה. #לא_לשכוח_לנשום

 ראש אחד   |   04/08/2015  |    |    | 
דמי לובאטו נשארת נאמנה למי שהיא (צילום: יח"צ חו"ל)

איזו עצה הייתה נותנת לעצמה בתור נערה, מהו האלבום הראשון שקנתה אי פעם, ואיך נראה ארון הנעליים שלה? השגנו ריאיון בלעדי עם הכוכבת הכי אהובה. #לא_לשכוח_לנשום

אתם הרי כבר יודעים שדמי משתתפת בקמפיין של סקצ'רס וגם שמייגן טריינור עומדת להצטרף, אבל תיארתם לעצמכם שתשמעו על הקמפיין ממקור ראשון, זאת אומרת היישר מפיה של דמי עצמה? לכבוד צאת קולקציית הקפסולה שדמי לובאטו עיצבה לנעלי סקצ'רס - זה קורה. OMG#

זה הקמפיין הראשון שלך לסקצ'רס. תארי לנו את מסר הפרסומת.

"סקצ'רס מעבירים לקהל שלהם את העובדה שכל אחד הוא מיוחד. ה-Skechers Memory Foam shoes מתאימות את עצמן למי שנועל אותן, כך שהן ממש מותאמות אישית. אני חושבת שכולם צריכים לחגוג את האינדיבידואליות שלהם, ואני שמחה לשתף פעולה עם סקצ'רס בקידום המסר הזה".

את נרגשת לעבוד עם סקצ'רס על הקמפיין הבין-לאומי?

"כן! אני מתה על המותג! הנעליים כל כך נוחות ומתאימות לחיי היום-יום שלי. כולם אוהבים שנוח להם, וסקצ'רס הן שילוב מושלם בין נוחות לאופנה".

מהן הנעליים האהובות עלייך?

"אני אוהבת את ה-Sport line החדש כי הפרינטים ממש כיפיים וצבעוניים, ממש לא מה שבדרך כלל רואים על סניקרס. הבחירות האופנתיות שלי הן לרוב לא שגרתיות, אז אלה באמת הנעליים המושלמות עבורי. חוץ מזה שה-Skechers Memory Foam הן כמו כריות לכפות הרגליים!"

אם נציץ בארון הנעליים שלך, מה נמצא שם?

"הרבה סניקרס נוחות וכמה זוגות מגפיים חמודים".

איזו עצה היית נותנת לעצמך הנערה לגבי החיים באור הזרקורים?

"בתור נערה, כל מי שראיתי בו מודל לחיקוי היה רזה מאוד. בגלל מה שראיתי אצל הזמרות, הכוכבות או הדוגמניות בטלוויזיה או במגזינים, חשבתי שכך אני אמורה להיראות. עם הזמן הבנתי שאלה לא החיים האמיתיים, לאנשים יש קימורים, וזה יפה וסקסי. אני גאה בגוף שלי עכשיו, באמת שמעולם לא הייתי מאושרת יותר מעכשיו".

את מופיעה המון על שערי מגזינים וידועה כמודל לחיקוי. למה כל כך חשוב לך להעצים נשים צעירות?

"מאוד חשוב לי להיות מודל לחיקוי. במהלך ההתבגרות שלי לא היו הרבה אנשים מפורסמים שאמרו 'זה בסדר להיות מי שאתה'. למדתי לאמץ את הגוף שלי ואת מי שאני, ואני רוצה להגיד לעולם שכל אחד יכול להיות מי שהוא. רזה או בעל קימורים, בעל שיער קצר או ארוך, לבוש בסגנון כזה או אחר - מה שחשוב זה להיות עצמך ולהרגיש נוח עם מי שאתה. אתה הכי יפה ומקרין עוצמה כשאתה בטוח בעצמך".

מהו הקו המנחה של הסגנון האישי שלך?

"להישאר נאמנה למי שאני. כשאני ייחודית, אני הכי מאושרת. כשאני על הבמה, אני לרוב נועלת נעלי עקב מגניבות או מגפיים וז'קט עור - תלוי כמה כיפית ומשוגעת אני מרגישה באותו הרגע. וכשאני לא על הבמה, רוב הסיכויים שאלבש טי-שירט וסניקרס נוחות".

סגנון חיים בריא זה משהו שחשוב לך?

"אני מתמקדת באכילה בריאה, לרוב אני מנשנשת גזרים וסלרי, ומלבד זאת אני דואגת להישאר חיובית ופעילה. ההופעות הן חלק מאוד מרכזי בשגרת אימוני הכושר שלי - הן עושות אותי מאוזנת נפשית ורוחנית ועוזרות לי לשמור על כושר במהלך סיבובי ההופעות". 

מהו האלבום הראשון שקנית אי פעם?

"אלבום של בריטני ספירס!"

יש לך כישרונות חבויים שלא ידענו עליהם?

"אני יכולה להפוך את עצמי לבייגלה אנושי".

דמי לובאטו בייגלה אנושי?!? (צילום: יח"צ)

SO CUTE - מה עוד הייתם רוצים לשאול את דמי?

(מערכת R1)