מגזין

(צילום: Shutterstock)

בלי פילטרים: 5 טיפים לשיפור הביטחון העצמי

אתם הכי יפים כשאתם פשוט עצמכם.

 ראש אחד   |   25/12/2016  |    |    | 

 

אין ספק שהעולם רווי הסנאפים והפוסטים באינסטגרם שבו אנו חיים מקשה עלינו לשמור על סף ביטחון עצמי גבוה. בין כל הפילטרים והאפליקציות שמטשטשות פגמים בעור, לא פלא שכולנו מרגישים לעתים שאנו עוף מוזר בין אלפי ברבורים. אספנו בעבורכם כמה טיפים שיעזרו לכם להסתכל על עצמכם בעיניים שונות ופחות מחמירות:

 

 

1. פרופורציות

 

אל תבינו אותנו לא נכון, אנחנו מתים על רשתות חברתיות ויכולים לבלות שעות במעקב אחרי החוויות של חברינו ובבחירת הפילטר המושלם לסלפי שצילמנו. אבל בסופו של דבר צריך לזכור שהפוסטים שאנשים מעלים לרשתות החברתיות נבחרים בקפידה ואינם מייצגים את כל חייהם. כן, גם הנערה שתמיד מחייכת בסנאפצ’ט מרגישה חסרת ביטחון כשהיא קמה בבוקר עם חצ’קון ענקי על המצח.

 

 

2. פרגון

 

קחו שעה אחת ביום, שטפו את הפנים, הביטו במראה ותנו לעצמכם מחמאות. במקום לתת מקום במוח למחשבות שליליות, הציפו אותו במחשבות חיוביות. יש דברים בכם שאינכם מרוצים מהם? אז מה? כל אחד מאיתנו חסר ביטחון לגבי דברים בגופו ובאופיו. נסו לטפח את הצדדים האחרים, שבהם אתם גאים, ותראו שלאט-לאט תשפיעו גם על הצדדים שדורשים עוד קצת תשומת לב.

 

 

3. אזור נוחות

 

נסו פעם בשבוע לצאת מאזור הנוחות שלכם. למה אנחנו מתכוונים? אם אתם רגילים להעביר כל סוף שבוע במיטה מול הטלוויזיה, נסו בסוף השבוע הקרוב לצאת עם חברים למקום שמעולם לא הייתם בו. אנחנו מבטיחים שתגלו על עצמכם דברים חדשים ברגע שתחוו משהו שמעולם לא חוויתם.

 

 

4. תעוזה

 

התחלתם לצאת מאזור הנוחות ולגלות בעצמכם צדדים חדשים? עכשיו הגיע הזמן ליישם אותם על דברים בחיי היומיום שלכם. נסו ליצור אינטראקציה עם הקראש שלכם או התנדבו להקריא משהו מול כל הכיתה. עד כמה שהרגעים האלו נשמעים כמעוררי חרדה, ההתמודדות איתם תשפר פלאים את הביטחון העצמי שלכם.

 

 

5. אותנטיות

 

אל תפחדו להראות את הפנים האמתיות שלכם. נקו את הפרצוף מכל המסכות ומהלכלוך שמצטבר עליו לאורך היום ופשוט היו אתם עצמכם. צריכים עזרה? נסו להשתמש בסבון לפנים “פיור אקטיב 3 ב-1” של גרנייה, שמנקה את הנקבוביות, מטהר את העור ומותיר אותו עם מראה מאט. ככל שתהיו טבעיים יותר, תראו שבסופו של דבר תמשכו אליכם את האנשים הנכונים וההזדמנויות הנכונות, ואף אחד לא יוכל לעמוד בדרככם.

 

צריכים עזרה? פיור אקטיב 3 ב-1 צריכים עזרה? פיור אקטיב 3 ב-1

 

רוצים להיות קצת יותר בטוחים בעצמכם? זו בדיוק הסיבה שגרנייה יצאו עם פרויקט חדש בשם Show Your Face, שמעודד אתכם להיות טבעיים ולא להסתתר מאחורי פילטרים ומסכות. אז בפעם הבאה שתעלו סלפי לאינסטגרם, אל תחששו להעלות תמונה שלכם כמו שאתם באמת, טוב?

 

 

פשוט תהיו עצמכם (צילום: מוטי פישביין) פשוט תהיו עצמכם (צילום: מוטי פישביין)

 

 

(תוכן שיווקי)