יחסים

חוויה בלתי נשכחת (צילום: shutterstock)

בלי לחץ: 8 טיפים שיעזרו לכם לצלוח את הדייט הראשון

תייגו את הדייט או הקראש שלכם. סתם, לא, פדיחה. 

 ראש אחד   |   13/08/2017  |    |    | 

 

מכירים את התחושה הזאת שהקראש מתחיל לשים לב אליכם? ויותר מזה, שהוא ממש מתחיל לדבר איתכם? ובתוך זמן קצר אתם מקבלים הודעה לדייט ראשון? אנחנו יודעים, זוהי תופעה לא שכיחה במיוחד (אנחנו מחכים כבר שנה שלמה שאד שירן יסמס לנו מסרון אהבה קטן), אבל כשזה סוף-סוף קורה, חייבים להתכונן מראש ולדאוג שהדייט הראשון יעבור חלק.

 

אז אחרי שהתארגנתם והתבשמתם, הגיע הרגע המרגש בעולם - שהוא גם הנורא מכול. אל תדאגו, קבלו 8 דרכים לשבור את הקרח ולא להיכנס לשתיקה מביכה.

 

 

1. הדבר הראשון והחשוב ביותר - היו אתם עצמכם

 

הדבר הכי חשוב בדייט ראשון הוא להיות אתם עצמכם. רושם ראשוני זה מאוד נחמד וחשוב, אבל אם הוא לא אמיתי, הוא לא שווה. תכלס, האדם שמולכם רוצה להתאהב בכם ולא בדמות מזויפת שהמצאתם. ואם קרה הנורא מכול והוא לא מעוניין בכם - אז כנראה הוא לא הנפש התאומה שלכם. אל תהיו עצובים - אנחנו בטוחים שמישהו אחר יבוא. 

 

 

2. מצאו מכנה משותף וכבר תהפכו להיות soul_mate#

 

יה, שניכם אוהבים סרטים ישנים?!?! ממש זוג משמים!! גילוי של מכנה משותף תמיד מקרב בין אנשים והוא גם אחלה נושא לשיחה שתחליף את השתיקה המביכה. אין לכם מכנה משותף בכלל? אתם אוהבים כלבים והקראש מעדיף חתולים? אל דאגה, ספרו פרט מעניין על חייכם או חוויה מצחיקה שקרתה לכם - לכו תדעו, אולי הדייט שלכם גם נתקע בעמוד ברחוב.

 

3. היו נחמדים 

 

נכון שתמיד רציתם שהקראש שלכם יפנה לכם מושב לידו? שירים לכם את התיק שבדיוק נפל? או שיביא לכם סווטשירט כשקר? שמחים שגם אתם מרגישים ככה ושאנחנו לא היחידים שקיטשיים בהגזמה. תמיד כיף שמתנהגים אליכם בנימוס או מחמיאים לכם, ולכן הפכו את הפנטזיות למציאות. זכרו - אם הדייט שלכם לא מריח כמו חד-קרן מנצנץ, אל תשקרו, אבל אתם כן יכולים למצוא מחמאה אחרת ואמיתית.

 

 

4. חפירות? לא בדייט, אולי באתר הבנייה שליד

 

הדבר השני הנורא אחרי שתיקה מביכה זו חפירה ללא הפסקה. בואו נבהיר דבר קטן - מדוע אתם יוצאים לדייט, בעצם? כי אתם רוצים להכיר את הבן-אדם ולהתחבר אליו. אחרי שהבהרנו את הנקודה הזו, אין שום סיבה שתחפרו נון-סטופ על עצמכם מבלי לתת לדייט להתבטא. שברתם את הקרח? שאפו, עכשיו אנחנו מבינים את ההתרגשות שגורמת לפה לא לנוח לרגע, אבל שימו לב שאם הדייט שלכם מראה סימני עייפות ותשישות, כנראה שזה הסימן שלכם להפסיק.

 

5. סרט - אאוט, פיקניק - אין

 

דייט ראשון הוא באמת חוויה בלתי נשכחת, וכדי לגרום לדייט להיות גם חוויה מוצלחת - נסו לחשוב בצורה יצירתית. דוגמה פשוטה שצצה לנו ממש עכשיו והיא רמז קטן לדייט המושלם איתנו #אהם_טיילור_סוויפט: במקום סרט משמים שמוביל להירדמות של הדייט או אפילו שלכם, לכו על פיקניק מפנק בין העצים הירוקים. שם תוכלו גם לדבר, לצחוק וליהנות מבלי שאף אחד יעיר לכם "ששש... אתם מפריעים לג'ניפר לורנס לירות באנשים".

 

 

6. כבו טלפונים ניידים

 

צר לנו לנפץ את הבועה, אבל דמי לובאטו לא הולכת להתקשר בדקות הקרובות (קחו כמה שניות לעכל, אנחנו יודעים שזה קשה). אי לכך ובהתאם לזאת אין סיבה שתהיו עם הטלפונים שלכם. תאמינו לנו, עם טלפון מול הפנים לא רק שאי אפשר לשבור את הקרח, אלא שגם נוצר רושם שאתם לא רציניים ולא בעניין. 

 

7. ותרו על טריקים ישנים

 

 

בנים, כולם מכירים את טריק הפיהוק - אתם מפהקים ופתאום היד שלכם מחבקת את הדייט שלכם. בנות יקרות, רואים שאתן לא כאלה מגושמות ושלא באמת הפלתן בטעות את התיק שלכן. חייבים להודות שאלו אחלה טריקים, אבל הם כבר מוכרים ומאוסים. תדברו, תשתפו ותצחקו, ותוך כדי אתם תראו שלא צריך שום פיהוק או הפלת תיק כדי להתקרב לדייט שלכם.

 

 

8. הקשיבו לעצמכם 

 

בסופו של דבר זה הטיפ הכי חשוב. מרגישים שאתם מדברים יותר מדי? הפסיקו. מרגישים שהדייט מאכזב אתכם? כנראה שאתם באמת לא מתאימים. אל תעשו שום דבר שאתם לא רוצים או לא מרגישים בנוח לעשות. הקשיבו למחשבות ולתחושות שלכם ואל תעשו שום דבר שנובע מלחץ חיצוני. 

 

 

DATE - אז איך עבר הדייט הראשון?

 

(כת"צ נעמה מורד)