ראשי

צילום מתוך Instagram

בלוגרית הטיפוח הזאת הסירה את האיפור וניפצה את אשליית החיים הזוהרים

בלוגרית האיפור הניחה את האיפור בצד ושיתפה בבעיה שרבים מתמודדים איתה.

 ראש אחד   |   12/07/2016  |    |    | 

 

בעולם התוכן הווירטואלי לפעמים קשה לנחש כיצד הדברים נראים באמת. מתי בפעם האחרונה רפרפתם על תמונות באינסטגרם ותהיתם, איך בלוגריות האיפור נראות כל כך טוב? האיפור שלהן תמיד מושלם, השיער רך וגולש, ונדמה שהן חיות חיי פאר ויוקרה. אבל חשוב לזכור שבעידן הרשתות החברתיות שבו אנחנו חיים כל תמונה נערכת כמה פעמים ולעתים נעשה שימוש בפילטרים המיטיבים עם המראה החיצוני. לפעמים צילום זוהר משקף רק מעט מהמציאות ומהתמונה המלאה.

 

בלוגרית הטיפוח קייטי סנוקס החליטה להציג תמונה קצת יותר נאמנה למציאות. בדרך כלל, בדומה לבלוגריות איפור אחרות, גם קייטי משתפת בערוץ היוטיוב שלה סרטוני הדרכה להשגת המראה הזוהר. בכל סרטון היא דואגת לשתף אותנו בתמונות ה"לפני" ו"אחרי" ומספרת כיצד האיפור תורם לה לביטחון העצמי.

 

 

 

A photo posted by Katie Snooks (@katesnooks) on

 

 

 

ואולם בסרטון האחרון שהעלתה קייטי לעמוד היוטיוב שלה היא הניחה את תיק האיפור בצד והחליטה לשתף את הצופים בהתפתחויות האחרונות בחייה. קייטי סובלת מאקנה, כמו אנשים רבים, ולכן החלה ליטול רואקוטן - תרופה חזקה שאמורה להקל ולהפחית את פצעי האקנה. קייטי משתפת אותנו בחודש הראשון של לנטילת התרופה בוולוג עוצמתי וכן.

 

 

קייטי מספרת על תופעות הלוואי שנובעות מלקיחת התרופה, כמו כאבי ראש, יובש בשפתיים ויציאה מוגברת של הפצעים על הפנים, וכן היא משתפת בתחושותיה הנפשיות. ביום ה-18 לוולוג היא נשברת: "אני לא מרגישה יפה בכלל. הביטחון העצמי שלי מאוד ירוד, אני אמורה לצאת היום ואני לא רוצה", היא מספרת בדמעות.

 

 

צפו בוולוג המרגש:

 

https://www.youtube.com/watch?v=eJMwjjf5n6U&feature=youtu.be

 

 

ההתמודדות היום-יומית של קייטי עם האקנה והכנות שהיא מפגינה גורמת לנו לחבב אותה אף יותר מקודם, כשפרסמה תמונות נוצצות ומתוקתקות. אכן מדובר בבעיה שרבים סובלים ממנה, וההבנה שכולנו מתמודדים עם בעיות של דימוי גוף - אפילו בלוגרית טיפוח נוצצת - עוזרת לגמד את הבעיה במעט. "לכולנו יש פגמים, צריך ללמוד לקבל אותם ולחיות איתם", מסכמת קייטי.

 

 

 

אנחנו שמחים לראות שבעולם המפולטר של יוטיוב ואינסטגרם ישנן דמויות לחיקוי שלא חוסכות מאיתנו גם את הרגעים הפחות זוהרים ואת האמת שכולנו חיים איתה. קייטי, אנחנו חושבים שאת יפהפייה ושהאומץ שלך ראוי לציון! #עשינו_סאבסקרייב

 

 

 

BEAUTIFUL - מיהם היוטיוברים שמעוררים בכם השראה?

 

 

(עומר טסל - Omert.rosh1@gmail.com)