סלבס

מה קורה שם בין השניים? (צילום: אינסטגרם, Shutterstock)

בלה ת'ורן נצפתה עם היוטיובר הזה, והמעריצים לא מרוצים בכלל

ולידיעת הקורא צ'רלי פות', לבלה יש מסר חשוב עבורך.

 עומר טסל   |   15/01/2017  |    |    | 

 

 

 

אנחנו מנסים להיות מעודכנים ולהבין מה הסטטוס הזוגי של בלה ת'ורן. בכל זאת, מדובר בכוכבת מאוד מעניינת, שנצפתה לא פעם ולא פעמיים עם בני זוג מפורסמים. כזכור, בלה תחזקה זוגיות ארוכה עם גרג סולקין, וכשזו נגמרה היא החלה לצאת עם כוכב "זאב צעיר" טיילר פוזי. לא הספקנו לשים לב מתי השניים פירקו את החבילה, אך בחודש שעבר נצפתה בלה בחוף הים עם הזמר צ'רלי פות'. השניים לא החזיקו מעמד זמן רב - צ'רלי החליט להפריד את עצמו מהשחקנית בסדרת ציוצים זועמים בטוויטר. #אאוץ'

 

 

השבוע העלתה הזמרת והשחקנית סרטון לחשבון הסנאפצ'ט שלה, ובו היא רוקדת לצלילי שירו של צ'רלי פות', We Don't Talk Anymore. אנחנו לא מומחים בקריאת שפת גוף, אבל אם מתחשבים גם בכיתוב שצורף, "Well this is great", יש לנו תחושה שבלה מנסה לצחוק על מה שהיה בין השניים. או לצחוק ישירות על צ'רלי, נעדכן.

 

 

צפו בבלה רוקדת לצלילי השיר:

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=Jtls1k4XACo

 

 

 

בכל אופן, בזמן שאנחנו מנסים להבין מה קורה שם, בלה מצאה דייט חדש, והמעריצים לא מרוצים כלל. הבחור הוא היוטיובר סאם פפר, שידוע בסרטוני המתיחות השערורייתיים שהוא יוצר. למשל, הוא לא בוחל בחטיפות מבוימות של חבריו, והוא גם עורר סערה רבה כאשר צבט בישבנן של נשים אקראיות ברחוב לצורך צילום סרטון. אם זו לא הטרדה מינית, אנחנו באמת לא יודעים מה כן.

 

 

סאם העלה תמונות וסרטונים של בלה לחשבון הסנאפצ'ט שלו, ומעריצים רבים התאכזבו לגלות שבלה, המגדירה את עצמה כפמיניסטית, מתרועעת עמו. עוד לא ברור מה קורה בין השניים, אבל אין ספק שהסיטואציה מעוררת דרמה רבה. וול, נחכה לפרטים נוספים בנושא.