סלבס

OMG! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

בלה ת'ורן מתנשקת עם מישהו חדש בחוף הים וכן, אתם מכירים גם אותו

ולא, זה לא טיילר פוזי!

 עומר טסל   |   20/12/2016  |    |    | 

 

 

 

בלה ת'ורן אימצה בשנה החולפת גישה שכולנו צריכים לסגל לעצמנו. לפי הגישה הזו, בלה עושה פשוט מה שהיא רוצה, כמו שכל בן אדם, בחורה או בחור, צריך לעשות. לצורך העניין, לא, לא אכפת לה אם מישהו מעלה תמונות של הרגליים שלה וכותב שהיא צריכה לגלח אותן, כמו שקרה בשבוע שעבר בטוויטר (חצוף!) - היא פשוט עונה לו בצחוק מתגלגל. לא, לא אכפת לה לצבוע את השיער בכל צבעי הקשת ולהחליף צבעים כשמתחשק לה, ולא - היא לא עושה את זה בשביל תשומת הלב של המעריצים או של אף אחד אחר, היא פשוט עושה מה שבא לה. YOU_GO_GIRL#

 

 

 

וכן, אם בא לה, למשל, להתנשק עם צ'רלי פות' על חוף הים - היא לגמרי תעשה את זה. רגע, מה?! 

 

 

 

כן, מה ששמעתם. בלה ת'ורן וצ'רלי פות' נתפסו מתנשקים על החוף במיאמי עד עכשיו לא היינו בטוחים בנוגע לשמועות על פרידתם של בלה ת'ורן וטיילר פוזי, וכעת אנחנו מבולבלים עוד יותר. מצד אחד, התמונות של בלה וצ'רלי לא מותירות יותר מדי מקום לספק - משהו מתרחש בין השניים. אבל האם זה רציני או לא? האם זה תעלול יחצני סטייל הקונספירציה על טיילור סוויפט וטום הידלסטון? ומה טיילר פוזי חושב על כל זה? מי יודע? מישהו??? בלה אפילו העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונת פפרצי מאותו היום בים. לא נצפה בתמונה הזו - צ'רלי פות', כמובן.

 

 

 

 

See yah ???#denim #mondayvibes #takemeback

A photo posted by BELLA (@bellathorne) on

 

 

 

 

מה שכן, טיילר ובלה עדיין מככבים בתמונות דביקות ורומנטיות בחשבונות האינסטגרם של שלהם, ואתם יודעים מה זה אומר - עד שהתמונות לא נמחקות מחשבונות הרשתות החברתיות, אנחנו לא מאמינים לאף אחד!

 

 

 

A photo posted by BELLA (@bellathorne) on

 

 

 

 

 

מה אתם חושבים על חיי האהבה של בלה? בעצם, עזבו. גם ככה לא אכפת לה. 

 

 

 

יו גו, בלה! (קרדיט: giphy.com)