בידור

(צילום: ASAP creative/ splashnews)

בית המשפט!

בית הדין של R1 מתכנס שוב על מנת להכריע בכמה מהתיקים החשובים שעל סדר היום: וואן דיירקשן מתפרקים? רובסטן חזרו? ג'סטין מחרים את סלינה? אפשר לשבת.

  |   14/04/2017  |    |    | 

רובסטן חזרו?

למרות שתלינו שלט "סליחה" במעלית בבניין, קריאות השמחה שלנו למשמע הידיעה הבאה כנראה הרסו לשכנים את בוקר שבת. סורי נייברז! אתמול דיווחו כל כל כל אתרי הרכילות בעולם שרוברט וקריסטן נצפו מחזיקים ידיים לאחר כמעט חודש של פרידה. הכי אעאעאע! על פי עדי ראייה השניים שתו קפה בסטארבקס ואף טיילו שלובי זרועות ברחובות לוס אנג'לס.

פסק הדין: אובג'קשן! השמחה שלנו לחלוטין היתה מוקדמת, כיוון שדובר מטעם קריסטן מסר היום: "למרות שזה יכול להיות חלום שמתגשם מבחינתה, זה ממש לא נכון". לא רק זה, הוא טוען כי השניים כלל לא נפגשו אלא רק הסתובבו באותו איזור ממש במקרה, כל אחד בעיסוקיו שלו. וואו, חיסלת לנו כל תקווה!

המקורב לקריסטן אף הוסיף: "קריסטן היתה שמחה לחזור לרוב אבל היא עסוקה בסרט וגם לרוב יש עניינים משלו. היא בסך הכל רוצה שרוב יהיה מאושר". אז אולי כן יש עוד תקווה?

וואן דיירקשן מתפרקים???

או או. כבר חווינו רשרוש בלב פעם כששמועות על פרישתו של זאין מוואן דיירקשן הציפו את אתרי לונדון והעולם. גם הפעם עברו עלינו שעות לא קלות כששמענו שהארי סטיילס כתב סינגל בשיתוף הזמר והכותב סם מקארת'י. לא עבר זמן רב עד שהשמועות על פירוק הלהקה החלו להתפשט באוויר וברשת.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2TVzDLx8mYI

פסק הדין: אובג'קשן! פפפפווווופפפפפפפפ! לא היה ולא נברא. הבל הבלים. נכון, מדובר בשיר שהארי תרם לו רבות, אלא שהוא יועד במקור עבור וואן דיירקשן ולא הצליח לחדור את הפלייליסט. אולי בתקליט הבא? אגב, השיר נכתב בכלל לפני שנה וחצי ורק עכשיו המעריצים שמו עליו את ידם. ואנחנו שואלים: מי יחזיר לנו את השנים האלה שירדו לנו מהחיים? מי יעזור לנו לצבוע את השערות הלבנות שצצו במהלך השעות המתוחות האלה?

ג'סטין ביבר מתעלם מסלינה גומז?

כידוע לכולם, סלינה קיבלה ביום חמישי מתנה אדירה בדמות אחות קטנה שאם תקראו לה "גרייסי אליוט טיפיי" יש מצב שהיא תפסיק לבכות. סלינה הנרגשת צייצה למעריצים תודות על הברכות והאיחולים. בטוויטר ובפייסבוק של סלינה אכן מצאנו הרבה מברכים נחשבים (הי דמי), אך אחד ומיוחד במינו נעדר מהחגיגה. השמועות סברו שג'סטין התעלם לחלוטין מהבשורה המשמחת של משפחת טיפיי.

פסק הדין: אובג'קשן! היום מספר מקורב לג'סטין שהזמר כל כך שמח עבור האקסית ואף ניסה ליצור קשר איתה ועם אמה. "מי כמו ג'סטין מכיר את האושר בזה שיש לך אחים קטנים והוא מאוד שמח עבור סלינה ואמא שלה. הוא איחל לסלינה את כל הטוב שבעולם ועכשיו הוא עובד על מתנה!". אחרי הכל ג'סטין ליווה את סלינה ואמא מנדי בתקופה הקשה ב-2011 אז עברה מנדי הפלה מצערת.

BTW - חבר המושבעים עדיין מנסה להכריע בתיק המסובך - מה לראות הערב? הרווק? או המירוץ למיליון?

(מערכת R1)