בידור

(צילום: ASAP creative/ splashnews)

בית המשפט!

בית הדין של R1 נפתח כעת. חבר המושבעים עומד להכריע: האם מייליאם נפרדו? האם ריהאנה נשרפה והאם ג'סטין ביבר שוב בצרות?

  |   15/06/2013  |    |    | 

ליאם ומיילי נפרדו

כלללל אתרי הרכילות (כולל אתרים בארץ, לא חשוב שמות) הוצפו אתמול בידיעות על פרידתם הסופ-סופית-סופנית בהחלט בלי חרטות סטופ שחור. כבר חודשים שאנחנו עסוקים בהיה או לא היה והאם טבעת האירוסין עדיין בתיקון? 

מה לא אמרו אתמול? שלליאם נשבר ממיילי, שהמשפחה שלו לא סובלת אותה, שמיילי הרגישה שליאם לא נותן לה מספיק תשומת לב - בקיצור, ידה,ידה,ידה. 

פסק הדין: אובג'קשן! אתר E! פרסם היום הודעה לפיה מקור רשמי מוסר שהכל הבל הבלים, זה עדיין לא נגמר. ועזבו אותם, מיילי בכבודה ובעצמה צייצה אתמול תמונה שתגרום לכולם לאכול את כובע הים שלהם - בה היא נראית עם סוג של שמלת כלה/ הינומה.

מיילי סיירוס

מה זה אומר? לא רק שהשניים ביחד, הם עדיין מאורסים "ולמרות שהדרך היתה לא יציבה, הם עדיין מחזיקים מעמד" כפי שסיפר חבר של הזוג. אתמול נצפה ליאמוש יוצא מחדר הכושר הישר לביתה של הארוסה. אז לכל מי ששאל: אל תפנו אליהם יותר, הם עסוקים בפניות קודמות.

ריהאנה עולה באש

גיוועלד! גם אתם נתקלתם אתמול בתמונה המלחיצה הזאת? 

ריהאנה

ידענו שרירי לוהטת ובכל זאת במבט ראשון נבהלנו לנוכח המראה הזה של הזמרת העולה באש. למזלנו הרב כיתוב התמונה לא היה "איזה חום יא ווראדי" או "אתם מריחים משהו שרוף?" אלא רק DiamondWorldTou מה שאומר ש...

פסק הדין: אובג'קשן. אפשר להכניס את מטפי הכיבוי, לריהאנה שלום ומדובר בטריק תעלול שהצליח לשטות בחלק מהמעריצים המודאגים. בובה, אצל מייקל ג'קסון זה נגמר אחרת - אל תעשי לנו את זה שוב. תודה.

ג'סטין ביבר משתולל על הכביש

ג'סטין ביבר

שמו של ג'סטין ביבר משתרבב שוב לתסבוכת עם השכנים, והפעם לא מדובר במוזיקת מסיבות רועשת, אלא הזמר מואשם בנהיגה פרועה ברחבי השכונה. על פי הדיווחים לשכנים של הזמר נמאס מההתנהגות שעלולה לסכן חיי אדם והם דורשים ממנו להאט - ומהר! העסק מסתבך מאחר ובין השכנים יש מן הסתם גם הרבה מאוד סלבריטאים שלא חוששים ללכת עם זה עד הסוף, כמו שחקן הפוטבול המפורסם קישון ג'ונסון (ואם יש משהו שלמדנו בחיים האלה זה שלא כדאי להתעסק עם שחקני פוטבול).

פסק הדין: עוד לא נקבע. עורכי דינו של ג'סטין מכחישים מכל וכל שג'סטין היה זה שנהג ברכב המשתולל בעוד שאתר TMZ הביא את סיפורם של כמה עדי ראייה שמוכנים להישבע שמדובר בזמר - הוא ולא אחר. 

החבר משכבר הימים אשר, שהתארח אתמול בתכניתה של אלן דג'נרס הגיב על הפרשה בעקיפין והגן על הכוכב.

http://www.youtube.com/watch?v=cNlDhzB1nEA 

"מילת המפתח היא שהוא צעיר... הוא נער שחי את חייו בעידן של רשתות חברתיות ומול המצלמות". בכל זאת, ג'סטין? אולי לא כדאי להשאיל את הרכב בפעם הבאה לחברים? הם רק מסבכים אותך...

ANYWAY - יש לנו תחושה שכל התיקים שלפנינו יישארו פתוחים בזמן הקרוב, עד להכרעה סופית של השופט (או של מדורי הרכילות...). 

(מערכת R1)