בידור

#אימוג'י_של_נחש (צילום: יח"צ)

ביקורת: מה באמת חשבנו על האלבום של טיילור סוויפט

אחרי חודשים של ציפייה, האלבום סוף סוף נחת בחנויות ואפשר להפסיק להתעסק בשטויות ולהתחיל להתאהב בשירים החדשים

 אריאלה אביר   |   14/11/2017  |    |    | 

אחרי חודשים של ציפייה, זה סוף סוף קרה: בסוף השבוע שחררה טיילור סוויפט את אלבומה השישי והאקסטרה מצופה, Reputation, מה שאומר שאפשר להניח לכל הרכילויות שהסתובבו בתעשיה בחודשים האחרונים, ואפשר להתחיל להתעסק בעיקר.

בואו נתחיל מהפרטים היבשים - האלבום כולל 15 שירים, ביניהם ארבעה שזכינו לשמוע טרם יציאתו - Look What You Made Me Do, ...Ready For It?, Gorgeous ו-Call It What You Want. נראה שארבעת השירים האלו נבחרו בקפידה על מנת להעביר את הווייב של האלבום. נכון, LWYMMD הכניס את כולנו להלם קרב כשהודיע לנו שטיילור הישנה מתה, אבל אל חשש - בטיילור החדשה יש לא מעט ממנה.

הכוכבת נעה על הקו שבין בחורה לוחמנית שרוצה לנקום בהייטרים (וד"ש לקניה) לבין בחורה מאוהבת שרוצה להבהיר לכולם שג'ו אלווין הוא הדבר הכי טוב שקרה לחיי האהבה שלה.

נכון אמרנו שאפשר להניח לכל הרכילויות? וול, האזנה מעמיקה ל-Reputation תיתן לכם את כל הפרטים שרציתם לדעת על טיילור, בלי לקרוא אותם מצד שלישי. סוויפט נפתחת לגבי כל הדברים שחוותה מאז צאת אלבומה הקודם, "1989". כן, קניה ומפלתה התקשורתית של סוויפט מקבלים לא מעט במה בשלל רצועות האלבום, אך גם הפרידה מקלווין האריס והרומן הקצרצר עם טום הידלסטון זוכים לשירים המוקדשים להם, שמאירים קצת אור על שנת 2016 המטורפת שעברה על כוכבת הפופ.

למרות שאנחנו סוויפטיז מושבעים, לא נשקר - לא כל האלבום קסם לנו מהרגע הראשון. שירי הנקמה של טיי-טיי מיד נשמעים טוב באוזן, בעוד שירים אחרים, כמו King of My Heart, נשמעים כמו נעימה מונוטונית שכנראה תרדוף אותנו בחלומות שלנו, ולא בקטע טוב.

רוצים לראות איך הגבנו כששמענו את האלבום בפעם הראשונה? צפו בסרטון שצילמה עורכת הבידור שלנו, אריאלה אביר, עם לירון תמיר ואמיר רוזן מ"המופע של אמיר ולירון":