ראשי

(צילום: Shutterstock, אינסטגרם)

ביוש: אינסטגרם נפרדת מהפיצ'ר האהוב הזה ב-2 בדצמבר

זו סופה של תקופה...

 ראש אחד   |   16/11/2016  |    |    | 

 

אינסטגרם, אפליקציית שיתוף התמונות, עוברת שינויים רבים לאחרונה. תחילה נכנסו לחיינו בסערה הסטוריז, ומוקדם יותר השבוע השתכלל הפיצ'ר ונוספו לו האפשרויות לצלם סרטון "בומרנג" (צילום תמונות מונפשות), לתייג חברים ולקשר לינקים לאתרים שונים. 

 

 

לצד התוספות והחידושים אינסטגרם בוחרת להיפרד מפיצ'ר ישן ואהוב - שככל הנראה אינו מספיק פופולרי. האם אי פעם השתמשתם בתגית המפות באינסטגרם? אם כן, אתם לא נמנים עם הרוב. למרות חוסר הפופולריות של התגית, היו שאהבו מאוד את הפיצ'ר, למשל בלוגרי הטיולים והלייף סטייל, שהשתמשו בפיצ'ר תיוג התמונות ומיקומן במפת העולם כדי להפוך את אינסטוש לאפליקציית טיולים והמלצות, ולא רק לרשת לשיתוף תמונות.

 

 

(צילום: אינסטגרם lets_tessel_late@) (צילום: אינסטגרם lets_tessel_late@)

 

 

ואולם אינסטגרם מסבירים כי מפני שהפיצ'ר לא נמצא בשימוש רב, הם מעדיפים להתמקד בפיצ'רים החדשים והמצליחים. כבר בחודש ספטמבר האחרון הורדו המפות מעמודי האינסטגרם של המשתמשים שאחריהם אתם עוקבים, וב-2.12.16 תיפרד אינסטגרם מהפיצ'ר לנצח נצחים. כן, הוא ייעלם גם מעמוד האינסטגרם האישי שלכם.

 

(צילום: אינסטגרם) (צילום: אינסטגרם)

 

 

הכינו את הממחטות וחמשו את תיקיית התמונות שלכם בצילומי מסך של המפות שלכם - כי זו תהיה הפעם האחרונה שתוכלו להציץ בהן. אם זו הפעם הראשונה שלכם בתגית זו (וחבל), היזהרו לא להיקשר יותר מדי. אנחנו עוד מתגברים על האובדן.

 

 

(צילום: Giphy)

 

 

(עומר טסל / omert.rosh1@gmail.com)