בידור

אמן אמן אמן אמן אמן (צילום: אימג'בנק GettyImages)

ביונסה מגיעה להופעה בישראל באוגוסט! או שלא?

הדרמה שאופפת את סיבוב ההופעות של קווין בי מסעירה את המעריצים.

 ראש אחד   |   10/02/2016  |    |    | 

 

ביונסה תמיד-תמיד בלב שלנו, אבל נדמה שבימים האחרונים היא באמת בכל מקום: זה התחיל בשיר ובקליפ שעוררו סערה בכל העולם, המשיך בהופעה הבלתי-נשכחת לצד ברונו מארס וקולדפליי במחצית הסופרבול ונגמר בהכרזה על תאריכיו של סיבוב ההופעות העולמי לאלבום החדש.

 

 

אוקיי, אולי "נגמר" זו ממש לא המילה הנכונה, הרי ברור לכולנו שנראה הרבה מקווין בי בזמן הקרוב, ויותר מזה - יש גם סיכוי לא קטן שנראה אותה ממש כאן בישראל. ב-3 באוגוסט בפארק הירקון, ליתר דיוק. שנייה לפני שאתם צורחים מהתרגשות, נסייג ונאמר שיש עוד טוויסט לסיפור.

 

 

השמועה נולדה כאשר עמוד הפייסבוק "ביונסה ישראל - Beyonce Israel" פרסם פוסט הכולל צילום מסך מהאתר הרשמי של הזמרת, ובו מצוינים תאריכי ומיקומי הופעות, ובהם - ישראל (!!). מנהלי העמוד כתבו שתאריך ההופעה בישראל נמחק לאחר כחצי שעה והוסיפו כי הם משערים שזה מפני שההפקה רוצה לצאת בהצהרה רשמית.

 

 

*** עדכון *** עדכון ***התאריך היה באתר ונמחק לאחר כחצי שעה... השערתנו שההפקה הרשמית בישראל מעוניינת לפרסם קודם ולאחר מכ...

Posted by ‎ביונסה ישראל - Beyoncé Israel‎ on Tuesday, February 9, 2016

 

 

השמועות המרגשות החלו לרוץ בכל מקום ברשת. בינתיים אין שום הצהרה רשמית מהמחנה של קווין בי אבל כולנו מחזיקים אצבעות (בידיים וברגליים!) ומתפללים שישראל תיכלל ברשימה.

 

 

הידיעה על כך שקווין בי מגיעה לארץ הקודש מקבלת חיזוק: בעולם יצאה השמועה כי בקרוב יתפרסמו עוד תאריכים, בין היעדים: טורקיה, ספרד, צפון אמריקה וכמובן... ישראל!

Posted by ‎ביונסה ישראל - Beyoncé Israel‎ on Wednesday, February 10, 2016

 

 

OMG - אנחנו מתחילים להתאמן על צעדי הריקוד שלנו.

 

 

(דנה זקס \ danaz.rosh1@gmail.com)