סלבס

היה או אולי לא היה? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

ביונסה זייפה את ההריון וג'סטין וסלינה מאורסים: השמועות הכי הזויות שהומצאו על סלבס

סלב שלא הופרכה עליו שמועה הזויה, לא באמת קיים. למזלכם, אנחנו כאן כדי להביא לכם את השמועות המוזרות ביותר! מוכנים?

 ראש אחד   |   19/08/2016  |    |    | 

 

1. ההיריון המזויף של ביונסה: השנה היא 2011. בלו אייבי מתפתחת לה בבטנה של הזמרת וביונסה חושפת את ההיריון המתוקשר בטקס ה- VMA. בריאיון שהיה לה באותה השנה, כשרכנה להתיישב על הכורסה, הבטן שלה התקפלה. השמועות לא איחרו לבוא והאשימו את ביונסה בלבישת בטן מזויפת. כתגובה, קווין בי חשפה תמונות עירום שלה במהלך ההיריון, שהראו בטן עגולה ויפהפייה. ביונסה, 1-0 לך.

 

צילום YouTube) העיקר שיש לנו את בלו אייבי. (צילום: YouTube)

 

 

2. ג'סטין ביבר וסלינה גומז מאורסים: אוקיי, לשמועה הזאת אין תיעוד מדויק בציר הזמן, פשוט כי היא חזרה על עצמה בכל 12 חודשים, לקראת יום ההולדת של סלינה. כבר בשנה הראשונה ש'ג'לינה' נכנסו לחיינו, השמועה שג'סטין מתכנן להציע נישואין לבחירת לבו ב-22 ביולי, תוך כדי חגיגות יום ההולדת, פרחה והופצה לכל עבר, אבל בכל שנה התאכזבנו מחדש. #באסוש

 

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages) ג'לינה יקירינו. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

 

3. קניה בוגד בקים בזמן שהיא בהיריון: את השמועה הזו הפיצה דוגמנית קנדית אחרי שקים הכריזה על ההיריון הראשון שלה, עם נורת'. הדוגמנית סיפרה למגזין קנדי שקניה הוא זה שיזם את ההיכרות של השניים ושהוא טען שמערכת היחסים עם קים נועדה בשביל יחסי ציבור בלבד. מאוחר יותר באותה השנה החליטה התקשורת שהדוגמנית היא לא הראשונה שקניה בוגד איתה. לעולם לא נדע את האמת!

 

קים קרדשיאן וקניה ווסט משעמם לך, קניה? (צילום: אימג'בנק/ gettyimages)

 

 

4. הריב של טיילור סוויפט ולורד: מגזיני הרכילות בארצות הברית טענו כי בין החברות הטובות (שביניהן מפרידות שבע שנים, אם לא ידעתם)  שוררת מריבה על רקע האשמה לפיה לורד לא מוכנה להקליט מוזיקה ביחד עם טיילור. לשמועות האלה לא הייתה הוכחה, ואפילו טיי-טיי לא נשארה חייבת וצייצה בטוויטר שלה את תגובתה לשמועות המרושעות. בום.

 

 

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages) טיילור לא נשארה חייבת. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

 

 

 

 

5. האחות התאומה של דמי לובאטו: זאת כנראה השמועה הכי מצחיקה שיצא לנו לקרוא. בשנה שעברה התפרסמה בטאמבלר תמונה שבה דמי מצולמת בזווית לא מחמיאה, תחת הכיתוב: "זאת פוט. האחות התאומה של דמי לובאטו. היא הייתה נעולה במרתף בכל מהלך חייה". לא עבר זמן רב וכבר ביום למחרת הוקם אתר אינטרנט לכבודה, נפתח משתמש רשמי בטוויטר והתפרסמו אלפי כתבות בכל העולם. אין באמת צורך להוכיח שהשמועה הזאת היא בגדר בדיחה בלבד, נכון?

 

צילום מתוך טאמבלר) תכירו את פוט. (צילום מתוך טאמבלר)

 

6. ליידי גאגא עשתה ניתוח לשינוי מין: השמועה הזאת צצה דווקא מהצד של גאגא עצמה. לקראת שחרורו של אחד הקליפים שלה פרסמה גאגא תמונה עם הכיתוב: "אני מוכנה לחשוף את הסיפור שטרם סופר. לא הייתי ישרה וכנה משום שאני נגעלת מהמציאות". מכאן הסיקו הקוראים שהזמרת מתכוונת לשתף אותנו בניתוח שינוי המין שעברה, ושבעברה הייתה גבר. המעריצים האמתיים חיפשו תמונות של כוכבת הפופ בגילאים צעירים יותר ומצאו אותה שם – כאישה כמובן. הכי Born This Way.

 

ליידי גאגא ליידי גאגא? האם את ליידי? (אימג'בנק/GettyImages)

 

7. ביונסה ואובמה מנהלים רומן: לשמועות - כיאה לשמועות - לא תמיד יש ביסוס. במקרה הזה השמועה תפסה תאוצה במהירות וללא הוכחה קונקרטית. הכול התחיל כשצלם במגזין מסוים החליט שהוא יודע לפני כולם, שביונסה ונשיא ארצות הברית מנהלים רומן ושהידיעה תפורסם באופן רשמי בקרוב. ההודעה שלו עברה מפה לאוזן, הכתה גלים ויצרה הרבה רעש בעולם, אבל אחרי כמה שעות הודה הצלם שהוא בסך הכול התלוצץ ושמדובר בבדיחה. נו, באמת!

 

ביונסה ואובמה אחת השמועות ההזויות. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

 

8. קורטני קרדישאן וג'סטין ביבר ביחד: איך אפשר שלא לסגור את כתבת השמועות עם חביבי הצהובונים? מוקדם יותר השנה, ג'סטין וקורטני נצפו קרובים במיוחד במועדון בלוס אנג'לס. חברים של השניים אישרו שמדובר בקשר מזדמן בלבד, והרשת השתגעה. כמה שבועות מאוחר יותר שיתף הביבס תמונה באינסטגרם שבה הוא מצולם לצד בחורה שפניה לא נראות בבירור. לתמונה הוא צירף את הכיתוב "Lord knows", והרשת כולה ייחסה זאת לדיסיק, בן זוגה לשעבר של קורטני, שידוע בכינויו "The Lord". בעקבות זאת שיערו רבים כי קורטני היא הבחורה המסתורית בתמונה וכן - שהיא גם בת זוגו החדשה של ביבר. מה אתם אומרים?

היו דברים מעולם? (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) היו דברים מעולם? (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

 

 

RUMOR – תפיצו, ראש אחד מנהל רומן צמוד עם קווין בי! #חיים_בסרט

 

 

(כת"צ גלי קלש)