סטייליש

#צרחות_במערכת_ראש_אחד (קרדיט: Giphy.com)

ביוטרים, היכונו: מותג האיפור שחיכיתם לו מגיע לארץ

המותג הזה ישנה את כללי המשחק, אבל מה הקשר לבר רפאלי?

 נועם גורביץ'   |   15/11/2017  |    |    | 

מכירים את התחושה שאתם מסתובבים בחו"ל, נכנסים לחנות קוסמטיקה מהממת וחולמים על הרגע שהיא תגיע לישראל? וול, זה בדיוק מה שיקרה בעוד מספר חודשים. אחרי שמועות רבות, סוף סוף הגיע אישור רשמי - רשת הקוסמטיקה "קיקו מילאנו" מגיעה לארץ! המותג הצבעוני כבש את הביוטריות הגדולות ברחבי העולם ובקרוב גם את הביוטריות הישראליות. #לא_יכולים_לחכות

אחרי תחרות קשה, קבוצת HOODIES זכתה להיות זו שמביאה את המותג לארץ והחנות הראשונה תיפתח בסוף קיץ 2018 (מה נעשה עד אז?!). לקראת פתיחת החנות בטח תראו פרסומות בכל מקום ואנחנו משערים שהפרזנטורית תהיה לא אחרת מאשר בר רפאלי. למה? כיי כידוע לכם, בר שותפה בקבוצת "הודיס" כך שהיא בעצם שותפה גם בהבאת "קיקו מילאנו" לישראל. אז אם אכן היא תככב על שלטי חוצות באיילון, מאופרת במוצרי המותג, זכרו שקראתם את זה כאן קודם (אז מגיע לנו סומק מתנה?).

אם לא הכרתם את "קיקו מילאנו" עד לרגע זה, בטח אתם תוהים לעצמם מה כל כך מיוחד ברשת הזו ולמה אנחנו לא מצליחים להירגע מרוב התרגשות, אז תדעו שיש לנו סיבה מוצדקת - מלבד למגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה איכותיים (קרמים, מסכות בד לפנים, מברשות ומוצרי איפור) המחירים שלהם לגמרי יכבשו אתכם! שפתון ב-38 שקלים, סומק ב-33 שקלים וצלליות ב-10 שקלים ואם זה לא מספיק לכם - המוצרים לא נוסו על בעלי חיים. 

בין אם אתם ביוטרים, פאשניסטים או סתם אוהבים מדי פעם לשים קצת מסקרה - כדאי לכם להתחיל להתכונן, כי ברגע שהחנות תיפתח, מדינת ישראל תהיה בטירוף!

יח"צ חו"ל