סלבס

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

בזמן שישנתם: קלווין האריס ודמי לובאטו התקרבו, ואנחנו לא יודעים מה אנחנו חושבים על זה

הכוכבים לא נחים לרגע...

 ראש אחד   |   08/09/2016  |    |    | 

 

רק אתמול סיפרנו לכם שמקורות גילו למגזין Us weekly האמריקאי שטיילור סוויפט וטום הידלסטון נפרדו לאחר שלושה חודשים ביחד, וכבר יש לנו התפתחויות חדשות בנושא.

 

להזכירכם, בחודש יוני, כשטיילור סוויפט וקלווין האריס פירקו את החבילה וכשטיי טיי רק התחילה לצאת עם טום, קלווין יצא במתקפת ציוצים אכזרית בטוויטר. אנחנו מבינים את קלווין, כולנו היינו במצב הזה מתישהו - הבחור נפגע ולכן עשה מעשים פזיזים מבלי לחשוב על ההשלכות, זה הגיוני בסך הכול. ואכן, בריאיון שהתפרסם השבוע למגזין GQ הבריטי הודה קלווין כי הוא מתחרט על הציוצים. וואלה, בוגר מאוד מצדו.

 

"זה לא היה פשוט כשמשהו שאני מגדיר כ'אישי' הופך כל כך ציבורי," שיתף קלווין את המגזין. "כשהיינו יחד (קלווין וטיילור. ע"ט), השתדלנו לכבד את הפרטיות של הזוגיות שלנו," הוא המשיך, "עכשיו אני מבין שהציוצים בטוויטר נבעו מכניעה ללחצים. לקח לי כמה דקות כדי להבין שכל זה כבר לא משנה ושאני בחור חיובי". לגמרי בחור חיובי! אנחנו מוכרחים להודות שההודאה של קלווין בטעותו מוכיחה לנו כמה הוא אנושי וכמה הוא ודאי נפגע מהפרידה מטיילור. 

 

אבל בימים האחרונים מקבל הסיפור תפנית.

 

כאמור, קלווין אמר שצייץ את הציוצים עקב לחץ שהופעל עליו - וכעת גם המעריצים לוחצים עליו לערוך שיתוף פעולה מוזיקלי עם דמי. רגע, מה?! כן כן, מה ששמעתם. המעריצים, שצמאים כנראה לקצת אש, החליטו לנסות לחבר בין דמי, שידועה כ"אויבת" של טיילור, ובין קלווין. ומה נגיד לכם, זה די עובד.

 

דמי צייצה אתמול בטוויטר ציטוט משירו של קלווין This is What You Came For (שגם טיילור הייתה שותפה בכתיבתו, אבל סבבה), וקלווין עשה לה לייק. מה עוד? עכשיו דמי עוקבת אחרי קלווין בטוויטר - אין ספק שיש כאן סוג של התקדמות ביחסים. האם נזכה לשיתוף פעולה מוזיקלי מהשניים? ימים יגידו. האם נשב בדריכות על הטוויטר ונחכה לתפוס את המהלך הבא? ללא ספק. נעדכן.

 

 

 

 

 

TWITTER - מה אתם חושבים על ההתפתחויות?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)