סלבס

נו, אולי תגלה רק לנו? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

בזוגיות עם לילי ריינהרט? זה מה שיש לקול ספראוס לומר בנושא

אחרי חודשים של שמועות על זוגיות בין שני כוכבי "ריברדייל", ספראוס סוף סוף מתייחס לנושא

 אריאלה אביר   |   27/11/2017  |    |    | 

כבר לא מעט חודשים שכל תעשיית הבידור ובעיקר מעריצי "ריברדייל" בטוחים שהזוגיות של ג'אגהד ובטי קפצה מהסדרה היישר לחיים האמיתיים, אך למרות שהשניים נתפסו בעיני המצלמות בגילויי חיבה שונים ומשונים ועל אף שנראה שקול ספראוס נהנה להעלות תמונות של לילי ריינהרט לחשבון האינסטוש האקסטרה אמנותי שלו, ככל הנראה לעולם לא נקבל מהם אישור לזוגיות הפוטוגנית הזו.

"אם אני מתייחס לשמועות, בין אם מאשר אותן ובין אם מבטל אותן, אני נותן לאנשים זרים יותר כוח על חיי הפרטיים. אתה חייב לוודא שנשאר לך מרחב אישי בתעשייה הזו ושמכבדים אותו", הסביר ספראוס בריאיון למגזין "פיפל" כשנשאל מדוע לא התייחס לשמועות עד כה.

הוא המשיך להסביר כי העובדה שהוא לא מפרסם פרטים לגבי חיי הזוגיות שלו מבהירה למעריציו שהם לא תמיד ידעו כל דבר על חייו הפרטיים, ושזה בסדר. "כשהתחלתי ללמוד באוניברסיטה הבנתי שאני חייב להשאיר חלקים מסוימים מחיי פרטיים, ושעליי להציב את הגבולות כמה שיותר מוקדם", הוא ציין.

"אני לא מדבר על מערכות היחסים שלי פשוט כי לאף אחד אין זכות לדעת לגביהן. ככל שאתה משתף אנשים בנושא מסוים, כך הם בטוחים שאתה חייב להם משהו, ובגלל זה אני מתייחס לזה כל כך ברצינות. אנשים יכולים להעלות ספקולציות כמה שבא להם, הם מעלים ספקולציות לגבי כל אדם שאני משחק איתו, אבל בסופו של דבר - זה לא עניינם", סיכם ספראוס. 

בקיצור, אם אתם מחכים לאישור רשמי כדי להתחיל לחשוב על השם הזוגי של השניים, כנראה שמקול לא תגיע הישועה. לילי, תורך.