ראשי

יש לכך סיבה טובה מאוד! (צילום: Shutterstock)

בואו נראה אתכם: האם תצליחו להתנתק מהטלפון הסלולרי ל-24 שעות?

לפעמים צריך לעשות גם "לייק לעולם".

 עומר טסל   |   02/03/2017  |    |    | 

 

 


על פרויקט undigitize.me שמעתם? מדובר ביוזמה שמעודדת "גמילה" מההתמכרות הכי גדולה של הדור שלנו, ההתמכרות לטלפון הסלולרי. ומחר, יום שישי 3.3, ייערך "היום הלא דיגיטלי" - יום שבו אתם מוזמנים להתנתק מהטלפונים כדי לחגוג את הדברים הנהדרים הקיימים מחוץ למסך הטלפון הסלולרי.

 

 


לפני הכול חשוב לנו להגיד - העולם הדיגיטלי הוא עולם מדהים, אין בכלל שום ספק בזה. ההזדמנויות שהרשתות החברתיות נותנות לנו הן פורצות דרך. למשל, שיחת טלפון לקצה השני של העולם הייתה פעם יקרה ומסורבלת, ואילו היום במרחק הקלקה אנחנו נמצאים בכל מקום שנרצה ברחבי הגלובוס, ואפילו בלייב! אפילו אנחנו כאן ב"ראש אחד" חוגגים מעבר לעולם שהוא טוטאל דיגיטל. והרי אפילו ברגעים אלה ממש אתם קוראים את הכתבה הזו כאן באתר שלנו, ואנחנו לא יכולים לחכות לרגע שבו נוכל לחלוק איתכם את כל ההפתעות החדשות שבדרך. אבל גם בתוך התהליך פורץ הדרך הזה אנחנו יודעים שיש רגעים שבהם צריך להניח את הטלפון הסלולרי בצד. הרשתות החברתיות מציעות לנו עולם מדהים, אבל אסור לזלזל בדברים שאנחנו אוהבים הנמצאים ממש מתחת לאף שלנו ולעתים זוכים למעט התייחסות.

 

 

 

Stuck in Media - 4 Vered Ganchrow Stuck in Media - 4 Vered Ganchrow (קרדיט: Ori Izak) (קרדיט: Ori Izak)

 

היום הלא דיגיטלי, אם כן, חוגג את כל הדברים הנפלאים הקיימים בעולם שמחוץ למסכים. ביום הזה אנחנו נזכרים לא לזנוח את התחביבים שלנו לטובת הסמארטפונים, יוצאים למפגשים חברתיים נטולי מסכים ובכלל - איך אמרו בפסטיגל האחרון? אנחנו יודעים גם לתת "לייק לעולם". וכמו כל דבר בחיים שלנו, צריך לדעת לצרוך הכול במידה. אז ביום שישי הקרוב אתם מוזמנים להתנתק. ברחבי העיר תל אביב יתקיימו אירועים כמו קריאת ספרים ציבורית, תערוכות אמנות שונות ופעילויות מדהימות וייחודיות. כל אחד מוזמן להתנתק כראות עיניו, בדרך שעושה לו הכי טוב. תעשו את זה בשביל החברים והמשפחה שלכם, בשביל התחביבים שלכם ובעיקר - כדי להתחבר לעצמכם. 

 

 

 

 

האם תשתתפו באירועי היום הלא דיגיטלי?