סטייליש

(צילום: Shutterstock)

אתם תחליטו: מה הפילטר הכי מגניב בסנאפצ'ט?

מכורי סנאפצ'ט, התאגדו, הגיע הזמן לקבוע אחת ולתמיד.

 ראש אחד   |   28/08/2016  |    |    | 

 

 

אוזניים של כלב

טוב, אנחנו חייבים לדבר על זה. גם אתם שמתם לב עד כמה אוזניים של כלב משדרגות לנו את הסלפי? האוזניים החייתיות מחמיאות בטירוף! גם אתם חשבתם ככה בפעם הראשונה ששמתם את הפילטר בסנאפצ'ט? רק אנחנו? אופס. בכל מקרה, הפילטר האהוב קיבל שדרוג לפני כמה חודשים, מרגע שנכנסה האופציה להצטלם ביחד עם חבר או חברה. אז כן, אנחנו מתים על הפילטר הזה. רוצים להיות הכלבים הדלמטיים שאיתנו בתמונה?

 

הכי חמוד שיש. (צילום: Giphy)

 

 אף גדול

הומור עצמי זה הכי חשוב, באמת. אין כמו לדעת לצחוק על עצמנו, בלי מחסומים ובלי לקחת את הסנאפצ'ט ברצינות יתרה. כן, אנחנו אוהבים להשתטות! זו הסיבה שאנחנו מתים על הפילטר שמגדיל לנו את האף ומעוות לנו את מבנה הפרצוף. חכו שתראו את עומר דרור עם הפילטר המדובר... הנאה מובטחת!

 

הנאה מובטחת. (צילום: קסטרו) הנאה מובטחת. (צילום: קסטרו)

 

 

פרצוף עצוב
בדומה לפילטר שמגדיל לנו את האף, גם הפילטר של הפרצוף העצוב משנה לנו את מבנה הפנים ללא היכר! ואנחנו בכלל אנשים ממש שמחים, כן? התוצאה מצחיקה בטירוף, והכי כיף שאפשר להצטלם עם חבר או חברה (בדומה לפילטר של אוזני הכלב). ואתם יודעים מה אומרים - מצחיקים השניים מן האחד. או משהו כזה, לא?

 

יש לנו משהו עצוב בעיניים. (צילום: קסטרו) יש לנו משהו עצוב בעיניים. (צילום: קסטרו)

 

 

כתר פרחים
אחרי שצחקנו והשתטינו בא לנו קצת להתגנדר, מסכימים? כתר הפרחים (נכון, יש שניים, לא הצלחנו לבחור אחד. שניהם מושלמים) הוא אחד הפילטרים האהובים עלינו מהסיבה הפשוטה שהוא מוציא את הזוהר שבתוכנו. כן, נועדנו לזרוח, ואנחנו לא מתביישים בזה! זו כנראה הסיבה שהסטורי שלנו מלא בסלפיז עם כתר הפרחים. אצלנו - כל יום הוא יום חג.

 

מתים על הפרחים. כל יום הוא חג.

 

 

Face Swap
אחרון חביב - הפילטר שללא כל של ספק משדרג את חוויית השימוש שלנו בסנאפ - פילטר החלפת הפרצופים! אין כמו לנסות את הפילטר בפעם הראשונה - אנחנו רק חושבים על זה וכואבת לנו הבטן מרוב צחוק. למתקדמים קיימת האפשרות להחליף את הפרצוף עם תמונה קיימת או אפילו תמונה של סלב, אם ממש הסתקרנתם, נניח, לדעת איך הפרצוף של דר זוזובסקי ייראה במקום הפרצוף שלכם. ביוש, הלכנו לנסות.

 

 

טוב, הבחירה ממש לא פשוטה. יש פילטרים זוגיים, פילטרים מצחיקים וגם סתם פילטרים יפים. אז איזה פילטר לדעתכם הוא הפילטר הכי מגניב בסנאפצ'ט?

 

גם לדוגמנים של קסטרו, עומר דרור, דר זוזובסקי, נטע אלחמיסטר והתאומות נוי והדר, לא היה קל לבחור. לכן, בקמפיין ה-School Collection החדש של קסטרו הם לא הפסיקו להשתגע עם הפילטרים ולהחליף אותם. #לייק

צפו בסרטון:

https://www.youtube.com/watch?v=R67j3RHtF2Q

 

 

 

 

 

(תוכן שיווקי)