מגזין

קרדיט: GIPHY

אתם יושבים? ספר חדש של "הארי פוטר" יצא בקיץ הקרוב

זה אינו תרגיל. אנחנו חוזרים, זה אינו תרגיל. ביולי הקרוב תוכלו לקרוא ספר חדש בסדרה. #אימא'לה #עור_ברווז

 ראש אחד   |   11/02/2016  |    |    | 

 

כשיצא "הארי פוטר ואוצרות המוות", הספר השביעי בסדרה שכבשה את לבם של קוראים צעירים ומבוגרים ברחבי העולם כולו, כולנו חשבנו שזהו, הגיע הסוף. ג'יי קיי רולינג התעקשה שאין סיכוי שנקרא בעצמנו מה קרה לרון, הרמיוני והארי בעתיד, אך הבטיחה (וקיימה) שתצא הצגה המבוססת על עלילותיהם של החבורה כאנשים מבוגרים, שתיקרא: "הארי פוטר והילד המקולל". ובכן, היא חזרה בה. ג'יי קיי וחברת ההוצאה לאור שעמה היא עובדת (Little, Brown Book Group) הודיעו רשמית כי יצא לאור גם ספר של "הארי פוטר והילד המקולל".

 

 

כן, כן, בחצות הלילה של ה-31 ביולי, כמה חודשים לפני שהספין-אוף "חיות הפלא והיכן למצוא אותן" יצא לאקרנים - ויום לפני שהמחזה המדובר יעלה על במות לונדון - גרסת הספר של המחזה, שעלילתו מתרחשת 19 שנים לאחר שעלילת הספר השביעי מסתיימת, תצא לחנויות בשני חלקים. אוקיי, סיימתם לצרוח? עכשיו מגיעה ההסתייגות הקטנה (סורי): כשאנחנו אומרים "גרסת הספר של המחזה", אנחנו מתכוונים בדיוק לזה. הספר לא יהיה כתוב בצורת הפרוזה הרגילה לספרי "הארי פוטר", אלא יהיה כתוב כמחזה. ראיתי פעם תסריט כתוב? אז ככה. 

 

 

 

 

למעריצים הטוענים כי ההוצאה בסך הכול מנסה להרוויח עוד כמה שקלים על גבם, ענה דיוויד שלי, מנכ"ל ההוצאה לאור: "ג'יי קיי רולינג והצוות קיבלו אין-ספור תלונות ממעריצים שלא יוכלו להגיע ללונדון לצפות בהצגה ומעוניינים לקרוא את המחזה כספר. אנחנו מאושרים שביכולתנו לאפשר להם לעשות זאת". תכלס, מחזה או פרוזה, מה זה חשוב? העיקר שאנחנו מקבלים עוד ספר של "הארי פוטר"!

 

 

[playbuzz-item url="//www.playbuzz.com/rosh1j10/2-11-2016-7-55-23-am"]

 

 

ACCIO - אנחנו מנסים לזמן את הספר אלינו כבר מעכשיו!

 

 

(דנה זקס \ danaz.rosh1@gmail.com)