מגזין

(צילום: סם לביא)

אתם בחרתם את המשימות: כוכבי "הבנים והבנות" שיחקו "אמת או חובה", וזה מה שקרה

שנהיה לאמת ולא לחובה.

 ראש אחד   |   30/11/2016  |    |    | 

 

אספנו את כוכבי "הבנים והבנות", קים אור אזולאי, עמרי מזרחי, טיילור מלכוב וליאון רביץ, למשחק "אמת או חובה" שבו אתם בחרתם את המשימות. רוצים לדעת אילו משימות נבחרו? המשיכו לקרוא.

 

 

1. הטרנדית

 

טרנדים הם לא משהו שקיים רק בלבוש או באוכל, אלא גם באתגרים הזויים שכובשים את הרשתות החברתיות. זוכרים את אתגר מאה השכבות שהתחיל בעולם הביוטי ועבר לכל תחום אפשרי (מישהו אמר "מאה שכבות של חולצות"?)? החלטנו להקל קצת על ליאון רביץ ולתת לו ללבוש "רק" עשר חולצות. אם אתם מנסים את זה על חברים, אל תשכחו לצלם ולהעלות לרשתות החברתיות, כדי שההשפלה תונצח לעולמי עולמים.

 

 

2. השאפתנית

 

נראה לנו שכולנו יכולים להסכים שאוכל זה כיף, במיוחד כשמדובר בקאפקייקס, אבל יש לנו תחושה שקים פחות מסכימה עם ההצהרה הזו לאחר שנאלצה לאכול כמות מטורפת של קאפקייקס בזמן מוגבל ובלי ידיים. וכן, קים, שמנו לב שרימית קצת בהתחלה.

 

 

3. התחמנית

 

כשעמרי וטיילור הביטו במראה לפני שהם יצאו מהבית כדי לוודא שהאאוטפיט שלהם הורס, הם לרגע לא דמיינו שהוא יילקח מהם. לקחנו את פילטר החלפת הפנים של סנאפצ'ט צעד אחד קדימה, החלפנו בין הבגדים של עמרי וטיילור, וזה ללא ספק קורע מצחוק כמו שזה נשמע.

 

 

4. המרעננת

 

כל היובש הזה באוויר לא עושה אתכם ממש צמאים? אתגרנו את קים לשתות פחית נשר מאלט שלמה בדקה אחת בלבד, כי שמענו שחשוב לשתות כמה שיותר בחורף. אם תנסו את הרעיון על החברים שלכם, אנחנו מרשים לכם להצחיק אותם עד שהשתייה תצא להם מהאוזניים.

 

 

לא רק משימות היו במשחק ה“אמת או חובה”, אלא גם שאלות חושפניות שאתם שאלתם. רוצים לדעת מהו ההרגל המוזר של קים ואם לטיילור יש חבר? צפו בסרטון!

 

https://www.youtube.com/watch?v=_-uQJFnaN88&t=74s

 

 

(תוכן שיווקי)