סלבס

שטיחים אדומים? לא עוד  (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

אתם בחיים לא תראו את מיילי סיירוס צועדת על השטיח האדום, ויש לה סיבה ממש טובה לכך

ומה הקשר לבריטני ספירס?

 ראש אחד   |   13/09/2016  |    |    | 

 

 

איך אנחנו אוהבים את מיילי סיירוס, שרק לפני שבועיים הייתה נערת השער שלנו. הזמרת היא אחת הדמויות הצבעוניות והמיוחדות ביותר בנוף התרבותי שלנו, אין ספק! כמו שסיפרנו לכם בכתבת השער שלנו, לא רק שמיילי טבעונית, שאכפת לה מהסביבה ברמה מעוררת הערצה, שהיא פעילה למען זכויות בעלי חיים, שהיא מנושאות הדגל למען זכויות להט"ב ושהיא מתחזקת זוגיות מעוררת קנאה עם ליאם המסוורת' - היא גם ממש לא נותנת לכל הפרסום לעלות לה לראש ומציבה בראש סדר העדיפויות את הערכים שמובילים אותה. #וואו

 

 

 

בהקשר זה סיפרה לאחרונה מיילי למגזין "אל" שבכוונתה לא לצעוד יותר על שטיחים אדומים באירועים. מה?!

 

 

 

נכון, זה קצת מבהיל ואולי קצת מבאס, אבל מיילי מסבירה בדיוק את כוונתה. "לפני שנה נכחתי בבכורה והחלטתי שלעולם לא אצעד על שטיח אדום," היא מספרת. "למה כשאנשים גוועים ברעב אני צועדת על שטיח בצבע אדום? כי אני 'חשובה'? כי אני 'מפורסמת'? זה לא הקטע שלי". וואלה, מילים ממש חכמות.

 

 

 

מיילי, שידועה בתור אחת שלא שומרת את הדעות שלה לעצמה, החליטה באותה נשימה גם לדבר קצת על בריטני ספירס: "בכל פעם שהיא (בריטני) מוציאה שיר חדש, אני חושבת לעצמי, 'האם זה מה שהיא רוצה לעשות? או שהיא פשוט רוצה לנוח?'". מיילי הוסיפה שלדעתה בריטני "נראית כל כך טוב עכשיו, ושמחה". אוקיי, מודים, לא לגמרי ירדנו לסוף דעתה של מיילי, אולי זו הדרך שלה להיות חברותית!

 

 

 

MILEY - קיצר, בריטני, אם את קוראת את זה, מיילי מזמינה אותך לנוח ביחד איתה מהשטיחים האדומים!

 

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)