בידור

מכסחת לא רק את הרעים, אלא גם את הקופות. (צילום: יח"צ)

אשת חיל: "וונדר וומן" שבר אתמול שיא מרגש במיוחד

ואיך אנה ואלזה קשורות לכל הסיפור?!

 עמרי ויסמן   |   25/06/2017  |    |    | 

זה היה באוויר כבר לא מעט זמן, אבל עכשיו זה רשמי: אתמול פורסם כי "וונדר וומן", להיט הקומיקס הענק בכיכובה של גל גדות שלנו, הוא... תופים בבקשה... הסרט המצליח ביותר בהיסטוריה - שאינו סרט אנימציה - שבוים על ידי אישה! בסוף השבוע האחרון דווח כי "וונדר וומן", אותו ביימה פטי ג'נקינס, גרף יותר מ-610 מיליון דולר ברחבי העולם מאז שיצא לקולנוע בחודש שעבר, ובכך עקף את המחזמר "מאמא מיה" מ-2008. אם מתחשבים בעובדה שעדיין יש ל"וונדר וומן" כמה שבועות טובים להציג על המסכים ברחבי העולם, ההערכות הן שהסרט יחצה בקלות גם את רף ה-800 מיליון דולר. וואו!

אך למרות החגיגות, חייבים להדגיש ש"לשבור את הקרח", שבוים על ידי ג'ניפר לי וכריס באק, הרוויח יותר ממיליארד דולר בקופות ונחשב לסרט הרווחי ביותר שמאחוריו עומדת במאית (אבל מצד שני, ג'ניפר לי חלקה את התפקיד עם כריס באק, כך שזה משאיר את פטי ג'נקינס כבמאית הסולו המצליחה ביותר. בקיצור, איטס קומפליקייטד).

והנה מגיע עוד טוויסט בעלילה: על פי הערכות מוקדמות בהוליווד, לא מן הנמנע ש"וונדר וומן 2" ו"לשבור את הקרח 2" ייצאו שניהם ב-2019, ואז נדע באמת מיהי הבמאית - והנסיכה בעלת כוחות הקסומים - הכי חזקה ביקום!