סטייליש

זה המבט שהיה לנו לאורך כל הנאום שלה (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

אשת השנה: הלוק של סלינה גומז גרם לנו להרגיש מועצמים

והיא גרמה לנו לדמוע בנאום הזכייה שלה

 נועם גורביץ'   |   03/12/2017  |    |    | 

במהלך סוף השבוע האחרון נערך טקס "נשים במוזיקה" של "בילבורד", כשעל השטיח הוורוד (שזה האדום החדש) צעדו זמרות ענקיות כמו סלינה גומז, קמילה קביו וסברינה קרפנטר, כשכולן במיטב האאוטפיטים שלהן (במיוחד סברינה, שלבשה שמלה בדיוק באותו הצבע של השטיח, אבל את זה תראו בסופ"ש במדור "מושלמת או מוגזמת" #ספוילר). הזוכה הגדולה של הערב הייתה סלינה, שזכתה בכבוד לקבל את פרס "אשת השנה", והיא צעדה על השטיח בהתאם.

גומז לבשה אאוטפיט צמוד במיוחד, שהיה מורכב ממכנסי עור, מחוך סטרפלס וחגורה גדולה, מראה שעשוי להיראות מצועצע אבל איכשהו היא הצליחה לגרום לו להיראות הכי שיקי שיש. היא צעדה בביטחון מלא וניכר שהרגישה בנוח במראה הזה, שהיה מצד אחד נשי בטירוף ומצד שני עוצמתי. אם זה לא מספיק, אחרי כמה קליקים של הצלמים היא מיד צירפה את הבסטי שלה, פרנסיה ראיסה (שתרמה לה כליה במהלך הקיץ), והן נעמדו לסשן צילומי BFF אוהב במיוחד.

אימג'בנק/Gettyimages

עוצמתית וצנועה, השילוב המושלם

אימג'בנק/Gettyimages

מבחינתנו, שתיהן נשות השנה

כאמור, סלינה זכתה בתואר "אשת השנה" בעולם המוזיקה ורגע הזכייה שלה גרם לנו להזיל דמעה - את הפרס הגישו לה אל פאנינג ופרנסיה ראיסה ומיד ברגע שקיבלה אותו היא פרצה בבכי ואמרה: "לדעתי פרנסיה צריכה לקבל את הפרס הזה, כי היא הצילה את חיי". ברגע הזה הקהל פתח במחיאות כפיים סוערות, מה שגרם לברז הדמעות שלנו להיפתח לחלוטין, ורק הבוקר הצלחנו לסגור אותו. היא המשיכה והודתה לצוות שלה ולמשפחתה, שתמכו בה בזמנים הקשים, וסיפרה כמה היא אסירת תודה על המעמד שלה: "אני אסירת תודה על המקום שאני נמצאת בו בקריירה שלי. אני רוצה שאנשים ידעו שאני מכבדת עמוקות את הפלטפורמה שיש לי... מעולם לא הייתי גאה יותר להיות אישה בתעשיה הזו". #אנחנו_גאים_בך

אימג'בנק/Gettyimages

מרגשת

סלינה ידועה בתור אחת שמעבירה מסרים נסתרים בבחירות האופנתיות שלה, בין אם זה בעזרת סוודר חד קרן שמשדר אופטימיות, או שרשרת זהב שקוראת לאנושות להתאחד, וגם הפעם קיבלנו השראה ענקית מבחירת האאוטפיט שלה לשטיח הוורוד - אחד המשפטים שהיא אומרת פעמים רבות בראיונות הוא שהיא סוף סוף מרגישה בשליטה על החיים שלה, וזה דבר שהיה לה מאוד חסר בשנים האחרונות. המראה הצמוד והמבריק שבחרה ללבוש הוא לגמרי שליטה על הגוף שלה, היא מרגישה חזקה ועצמאית וזה בדיוק מה שהלוק הזה משדר בעינינו. נאחל לזמרת שתמשיך לנסוק בקריירה שלה, אבל בעיקר שתמשיך לעורר השראה בכל כך הרבה אנשים ולנצל את המעמד שלה לטובת חיזוק נשים בפרט ואנשים בכלל, ואם היא תוכל לעשות את זה באמצעות אופנה, מתחם "סטייליש" בכלל ישמח. #גירל_פאוור!