בידור

“מתי אפסיק לעשות יוטיוב? כשאני אפסיק ליהנות” (קרדיט: אינסטגרם)

אשלי וקסמן בקשי בתגובה ראשונה על פסק הזמן מערוץ היוטיוב שלה

גורו הביוטי הגדולה בישראל פרסמה הערב סרטון בו שיתפה את הצופים בהחלטה החשובה

 אריאלה אביר   |   05/12/2017  |    |    | 

כל מי שצופה ביוטיוב יודע שדצמבר הוא החודש עם כמות התכנים הגדולה ביותר בפלטפורמת הסרטונים האהובה. היום, בין סרטוני אתגר שונים, ולוגים משעשעים וסטורי טיימס חושפניים, הופיע סרטון נוסף ברשימת המנויים של הבקשיז - סרטון בו אשלי וקסמן בקשי מודיעה כי היא לוקחת הפסקה מהערוץ הראשי שלה, שקיים כבר שש שנים.

 

“הגעתי למצב שאני מעלה סרטונים כי אני מרגישה שאני צריכה, ולא כי אני מתרגשת להעלות את התוכן”, סיפרה אשלי בכנות לצופיה והוסיפה כי קיבלה תגובות מאנשים שנהנו לראות את התכנים שעלו בתקופה האחרונה בערוץ, כי הם הרגישו שהוא חזר אחורה בזמן, אך היא לא נהנתה מזה, כי היא מעדיפה לחדש מאשר לחזור אחורה.

 

היוטיוברית המצליחה, שגרה בחודשים האחרונים עם משפחתה בבית הוריו של בעלה בזמן שמשפצים את ביתה החדש, גילתה כי המצב פגע ביצירתיות שלה. “אני מעדיפה לא להעלות תוכן בכלל מאשר להעלות תוכן שלא מייצג אותי”, הסבירה וקסמן בקשי.

 

כשחושבים על זה, לגמרי אפשר להבין את הרצון לפסק זמן - צילום יומיומי לערוץ הוולוגים שלה, תוך כדי מעבר דירה וטיפול בשתי ילדות קטנות לא מותירים יותר מדי זמן ליצירתיות יתרה וחדשנות בנוגע לסרטונים שמועלים לערוץ הראשי שלה.

 

“אני פוחדת לאבד הרבה מכם, לאכזב הרבה מכם”, אמרה כשהבהירה שאינה יודעת מתי תחזור לצלם סרטונים לערוץ. “הכי חשוב השפיות שלי ולייצר תוכן שאני נהנית ממנו”.

 

את הסרטון סיכמה במילים: “תודה רבה על ההבנה ותודה רבה שאתם איתי”, מרגע פרסום הסרטון עשתה לייקים לעשרות תגובות של בקשיז, שקיבלו את הבשורה בצורה מכילה ומבינה.

 

 

“לפעמים זה מרגיש שאנחנו חיים בעולם בו כולנו עסוקים בכמות עוקבים ולייקים”, אמרה לנו הערב אשלי, אחרי פרסום הסרטון המפתיע. “איכות התוכן שלי תמיד הייתה חשובה לי יותר מכמות הצפיות והעוקבים. אנחנו נמצאים כרגע בתהליך קשה של שיפוץ ומעבר דירה והרגשתי שאיכות התוכן שלי נפגעת. חשוב לי שהעוקבים שלי ידעו שכל סרטון שהם רואים קיבל את המקסימום שלי. לכן החלטתי לקחת הפסקה קצרה עד שניכנס לבית החדש ואוכל לחזור לשגרה. ההפסקה היא רק בערוץ ‘אשלי וקסמן בקשי’. בינתיים אני ממשיכה כרגיל בערוץ ‘ביהיינד דה בקשיז’ עם ‘ולוגמכה’ (ולוג בכל יום לאורך חודש דצמבר)”.