בידור

חדשות מדהימות (צילום: אימג'בנק/Gettyimages, יוטיוב)

אריאנה גרנדה קיבלה תפקיד ב"היפה והחיה", ואתם הולכים למות על זה

חודשיים זה יותר מדי זמן!

 עומר טסל   |   16/01/2017  |    |    | 

 

 

רק לפני שבועיים סיפרנו לכם שאריאנה גרנדה קיבלה תפקיד במשחק מחשב מצליח, והשבוע מגיעות חדשות מרגשות אף יותר. אריאנה קיבלה תפקיד מאוד מיוחד בגרסה המחודשת לסרט עטור הפרסים של דיסני, "היפה והחיה"! #וואו

 

 

אז באיזה תפקיד מדובר? כפי שאתם יודעים, הסרט צולם כבר מזמן, ואמנם אריאנה לא לוהקה לגלם אף דמות בו, אבל התפקיד שלה לא פחות חשוב - היא צפויה להשתתף בפסקול של הסרט החדש!

 

 

בסוף השבוע העלתה אריאנה תמונה לעמוד האינסטגרם שלה, ובה תייגה את הזמר ג'ון לג'נד ואת עמוד האינסטגרם הרשמי של הסרט וגם הוסיפה אימוג'י של ורד. דיסני מאוד משתדלים לשחזר את רוח הסרט המקורי משנות התשעים, לכן יש לנו הרגשה שאנחנו יכולים לנחש באיזה שיר מדובר.

 

 

 

?

A photo posted by Ariana Grande (@arianagrande) on

 

 

שיר הנושא של הסרט, הלוא הוא הדואט Beauty and the Beast בביצועם של סלין דיון ופיבו ברייסון, הוא אחד השירים היותר רומנטיים ומרגשים של דיסני מכל הזמנים. למעשה, הוא אף גרף את פרס "השיר הטוב ביותר לסרט" בטקס פרסי הגראמי של אותה שנה. אנחנו לא יכולים לשמוע את הדואט הזה מבלי להתרגש עד דמעות!

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ESV19uxPPRo

 

 

 

מכיוון שאריאנה רמזה לשיתוף פעולה שלה ושל ג'ון, אנחנו חושבים שזה הדואט שהם מקליטים יחד. כמובן שעדיין מדובר בהשערות, ותגובתם הרשמית של הזמרים או של מפיקי הסרט טרם התקבלה. אנחנו מחזיקים אצבעות שאכן צדקנו, כי שני הזמרים המוכשרים האלה יכולים להעניק לנו גרסה מחודשת מעולה לקלאסיקה האהובה. אנחנו רק מקווים שאריאנה לא תעשה את החיקוי שלה לסלין דיון, כפי שביצעה אותו אצל ג'ימי פאלון... #פדיחה

 

 

היה מצחיק! (קרדיט: giphy.com)

 

 

 

גם אתם מחכים בקוצר רוח ל-23 במרץ?