סלבס

האמת, אהבנו. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

אריאנה גרנדה צבעה את השיער שלה, והכול בשביל קליפ חדש

היא לא מפסיקה להפתיע!

 עומר טסל   |   22/12/2016  |    |    | 

 

 

איך אנחנו אוהבים לאהוב את אריאנה גרנדה, הזמרת עם הקול המרשים שכובשת אותנו להיט אחר להיט ולא מפסיקה להפתיע במוזיקה חדשה. אם יש משהו שמזוהה במיוחד עם הזמרת הצעירה, זו התסרוקת האייקונית שלה - שיער ברונטי ארוך ושופע שנאסף לחצי קוקו. לכן אתם בוודאי יכולים להבין למה היינו כל כך מופתעים כשארי החליטה לזנוח את התסרוקת המפורסמת לכבוד הקליפ החדש שלה - Faith.

 

 

הסינגל החדש הוא דואט עם לא אחר מאשר הזמר המדהים סטיבי וונדר, והשניים מספקים לנו שיר מקפיץ שעושה לנו חשק לזרוק את כל הספרים והמחברות ופשוט להתחיל לרקוד! השיר הוא חלק מפסקול סרט האנימציה המוזיקלי החדש של אולפני יוניברסל, שנקרא בפשטות "לשיר". כבר אמרנו לכם שמדובר בסרט היסטרי?

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=hNMMN46uFCc

 

 

בקליפ רואים את סטיבי מנגן על פסנתר מרשים המוצב במרכזה של במה מוארת בעוד אריאנה מקפצת ורוקדת ברחובות הצבעוניים - ומשוויצה בתסרוקת החדשה והמהממת שלה. שערה של אריאנה צבוע בלונד בהיר במיוחד עם שורשים כהים, והכי אהבנו - הוא אסוף לחצי גולגול. הלוק יושב בצורה מושלמת על אריאנה, אבל משהו גורם לנו לחשוב שבסך הכול מדובר בתסרוקת זמנית או בפאה. הרי בתום הקליפ אריאנה מגיעה לבמה שעליה סטיבי נמצא ואז שוב יש לה קוקו ארוך ושיער ברונטי. #מבלבל

 

 

האם מדובר בלוק חד-פעמי? האם הבלונד יפציע שוב? האם מישהו יודע את התשובה??? נדע רק עם הזמן, כנראה.

 

 

(צילום: יוטיוב)