סלבס

עושה קצת חשק, לא? (צילום: אינסטגרם)

אריאנה גרנדה, אנה קנדריק ועוד 8 כוכבים שעושים לנו חשק לחגוג את חג המולד

מה, לא תבואו לשבת עם טיילור סוויפט מול האח?

 ראש אחד   |   25/12/2016  |    |    |    | 

 

 

 

בעוד אנחנו חוגגים את החג הכי טעים שיש - חנוכה, ברחבי העולם הנוצרי חוגגים את הולדתו של ישו, חג המולד. אנחנו בטוחים שאתם מכירים את המנהגים - סנטה קלאוס רוכב על מזחלת שלג מהקוטב הצפוני ועד לדלת ביתם של כל הילדים הטובים, עצי אשוח זוהרים מאירים את הבתים, וכולם יושבים מול האח ופותחים מלא מתנות שוות. תכלס, נשמע אחלה חג! כיוון שאתם בוודאי עסוקים בחגיגת החנוכה, בדקנו בשבילכם איך החברים המפורסמים חגגו מעבר לים. ולמען האמת, זה די מעניין.

 

 

1. טיילור סוויפט

התמונה הזו נצפתה בפיד של הדוגמנית ליל אלדרידג'. הזמרת מקפידה לחגוג באווירת החג עם לילי ועם אביגיל המפורסמת - חברתה של טיילור עוד מימי חטיבת הביניים.

 

 

A photo posted by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on

 

 

2. שיי מיטשל

שיי לא יכולה להסתיר את ההתרגשות שלה מהחג, ממש כמו ילדה קטנה. אנחנו חושבים שזה פשוט מקסים!

 

 

 

 

 

3. ליאם המסוורת' ומיילי סיירוס

יש יותר חמודים ממיילי וליאם? לא, כנראה שאין.

 

 

 

Happy birthday Jesus

A photo posted by Liam Hemsworth (@liamhemsworth) on

 

 

 

 

4. דרייק

אז מה אם דרייק בכלל יהודי, לפעמים הוא מרגיש צורך להצטלם ליד כוכב מנצנץ ולאחל חגים שמחים לכולם. פשוט ככה. 

 

 

 

Happy Holidays

A photo posted by champagnepapi (@champagnepapi) on

 

 

 

5. לוסי הייל

כשלוסי לא נאלצת להתמודד עם דרמות מיותרות, היא מתלבשת בוואנזי תואם עם הילדון החמוד הזה. יש גם וואנזי אחד בשבילנו?

 

 

Just two little Keebler elves excited for Santa

A photo posted by Lucy Hale (@lucyhale) on

 

 

6. אנה קנדריק

וכשאנה לא עסוקה בצילום של איזה סרט, היא מכינה את העוגיות הכי יפות (ובטוח גם הכי טעימות) שראינו. 

 

 

 

Just the beginning ?

A photo posted by Anna Kendrick (@annakendrick47) on

 

 

 

7. קריס ג'נר

קריס ג'נר עושה פדיחות לבנות הקרדשיאן, כמו כל אימא, ומעלה תמונת Throwback קלאסית של קים, קלואי, קורטני ורוב. מזל שקנדל וקיילי לא שם!

 

 

 

My little Christmas cuties!! #FBF #Christmas #throwback #besttimeoftheyear?

A photo posted by Kris Jenner (@krisjenner) on

 

 

8. ביונסה

העץ של ביונסה הוא העץ הכי יפה שראינו בחיים שלנו. נו, טוב, בעיקר כי היא עומדת ממש מולו.

 

 

A video posted by Beyoncé (@beyonce) on

 

 

 

9. סברינה קרפנטר

אקססוריז זה שם המשחק, וסברינה היא שחקנית ראשית.

 

 

 

Me my elf and I

A photo posted by Sabrina Carpenter (@sabrinacarpenter) on

 

 

 

10. אריאנה גרנדה

אריאנה מתה על כריסמס. אנחנו מתים על אריאנה.

 

 

 

Merry Christmas Eve Love, Goldie Hawn, Bette Midler and Diane Keaton ♡

A video posted by Ariana Grande (@arianagrande) on

 

 

 

 

עם איזה סלב הכי הייתם רוצים לחגוג את חנוכה?