ראשי

יאללה, שיגיע כבר ספטמבר! (צילום: יוטיוב)

אפל עובדים על האייפון הבא - וזה לא אייפון 8

זה אפילו יותר טוב...

 דניאל פסו   |   08/02/2017  |    |    | 

 

 

כמו בעונות השנה, כשאחרי הקיץ מגיע הסתיו, כך גם ברור לנו שאחרי אייפון 7 מגיע אייפון 8 - או לפחות 7S. זה בסיסי! אבל אפל כמו אפל תמיד אוהבים להפתיע אותנו ולטרוף את כל הקלפים. קהילת האייפוניסטים ממתינה בסבלנות זה כמה חודשים להכרזה הרשמית של השקת אייפון 8 וכל החידושים שהוא יציע, ואולם נפוצות יותר ויותר שמועות הטוענות כי ההכרזה הזאת לא תגיע.

 

 

 

רגע, לפני שאתם מורידים את המדריך "להתגבר ולהתבגר - המעבר מאייפון לאנדרואיד", תנו לנו לעשות לכם סדר: אפל לא מתכוונת להפסיק לייצר את קו המכשירים הפופולריים שלה, היא פשוט מתכננת להחליף את השם של המכשיר הנערץ כל כך!

 

על פי אתר הטכנולוגיה Tech Radar, נראה כי באפל החליטו להשיק השנה את אייפון X. X הוא הסימון הרומי של המספר עשר, וזוהי דרכה של החברה לציין את חגיגות השנה העשירית להולדת המכשיר האהוב. ומלבד השם המתחכם, למה עוד אנחנו יכולים לצפות בדגם החגיגי? ובכן, אפל מתכננת לשדרג את המכשיר המשופר במסך בגודל של כמעט 15 סנטימטרים. המסך יעטוף את כל פני השטח של הטלפון, שבו יוטמעו גם סורק טביעת אצבע, אפרכסת ומצלמה קדמית - מה שאומר שלא נצטרך יותר את כפתור הבית #ביי_ביי. חידושים נוספים - טעינה אלחוטית ותוכנה לזיהוי פנים, שאותה יפעילו חיישני לייזר מיוחדים.

 

 

כרגיל אפל שומרת על סודיות מוחלטת בנוגע לדגמים העתידיים שלה, לכן אנחנו לוקחים את כל המידע הזה בעירבון מוגבל. בכל מקרה אנחנו לא דואגים, הרי אפל הוכיחה לנו לא פעם ולא פעמיים שכשהיא עושה דברים, היא מכוונת גבוה. מה שבטוח - יהיה עשר!