בידור

(צילום: באדיבות yes)

אפילו שיילין וודלי בשוק: חדשות רעות למעריצי "מפוצלים"

היינו צריכים לנחש שזה יקרה.

 ראש אחד   |   24/07/2016  |    |    | 

 

 

ב-2014 נכנסה לחיינו סדרת הסרטים "מפוצלים", והיא תפסה את המשבצת בז'אנר סרטי ההרפתקאות העתידניים לאחר "משחקי הרעב" (קטניס, מתגעגעים אלייך!). שיילין וודלי, ת'יאו ג'יימס ואנסל אלגורט שאבו אותנו אל שיקגו העתידנית והדיסטופית, שבה ממוינים התושבים לחמישה פלגים: כנות, הקרבה עצמית, אומץ לב, אוריינות וידידות. טריס, גיבורת הסרט, לא משתייכת לאף פלג, ובשלושת הסרטים שיצאו עד כה זכינו לצפות בה ובפור אהובה מנסים לשנות את דרך פילוג העם ולבטל את הדיכוי שמנהיג השלטון.

 

 

אבל האם הסיפור המותח ייקטע לקראת סופו? אולפני ליונסגייט, שמפיקים את הסרטים, דיווחו כי ככל הנראה הסרט הרביעי בסדרה, Ascendant, שצילומיו היו עתידים להתחיל בקיץ הנוכחי, לא יגיע לבתי הקולנוע, אלא ישודר בטלוויזיה.

 

 

הסיבה להחלטה טמונה בכישלון הסרט האחרון בקופות. כבר דובר בעבר כי מעריצי הספרים התאכזבו מהגרסה הקולנועית ומההחלטה לפצל את הספר האחרון בסדרה לשני סרטים, ובכל זאת, עדיין מפתיע לגלות שהכישלון הקופתי הוביל לשינוי כה חד בתכניות ההפצה של הסרט. אבל אולי יש אור בקצה המנהרה; רוחשות שמועות לפיהן האולפנים יפיקו סדרת ספין-אוף טלוויזיונית לסאגה, שתמשיך את קו העלילה של סרט הטלוויזיה.

 

 

שיילין וודלי הודתה כי היא בעצמה מופתעת מהחדשות ומחכה בסבלנות להודעות רשמיות שיוציאו האולפנים בעתיד. #מחזיקים_אצבעות

 

 

צילומי הפרק האחרון נדחו עד להודעה חדשה, ועוד לא ברור מי מהשחקנים המקוריים ישתתף בפרק האחרון ובסדרת הטלוויזיה. מה שבטוח, אנחנו מקווים מאוד שכל השחקנים האהובים ישתתפו גם בסרט וגם בסדרה. והיי, אולי החלטת האולפנים לעבור למסך הקטן תכניס לחיינו סדרה ממכרת חדשה. אנחנו כבר מכינים את הפופקורן (במיקרוגל הביתי).

 

 

ASCENDANT - האם תצפו בסרט ובסדרה אפילו אם יצולמו בלי ת'יאו ג'יימס ושיילין וודלי?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)