סלבס

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

אננס חתוך, בלי אלכוהול ובקשה אחת מיוחדת: מה ביקשה סיה מצוות המלון לקראת ביקורה בארץ?

בואו נקווה שהיא לא מתכננת להתנדנד על מנורות השנדליר שבמלון...

 ראש אחד   |   08/08/2016  |    |    | 

 

 

כרטיס להופעה של סיה כבר יש לכם? אנחנו לא יכולים לרסן את ההתרגשות שלנו לקראת ההופעה של הזמרת האהובה! כבר שיננו את כל המילים של השירים, כבר למדנו את כל הריקודים של מאדי (מקווים שהרקדנית הקטנה תבוא ביחד עם הזמרת, אמן!), ואנחנו סופרים בקדחתנות את הימים עד להופעה. בכל זאת, לא בכל יום מגיעה לכאן זמרת בין-לאומית שהלהיטים שלה כובשים את המצעדים פעם אחר פעם.

 

 

אז מתי סיה מגיעה אלינו?

 

 

מטוסה הפרטי של הזמרת צפוי לנחות בנמל תעופה בן גוריון ביום רביעי הקרוב, 10.8. סיה והצוות שלה מתכננים לשהות בארץ הקודש ארבעה ימים (סיוש, אם את צריכה מדריכי טיולים אנחנו לגמרי יכולים לפנות את הלו"ז). כיאה למעמדה תתארח הזמרת בסוויטה המלכותית של מלון דן תל אביב.

 

 

להלן דרישותיה של סיה מצוות המלון:

1. משקאות אלכוהוליים יוצאו מהסוויטה המלכותית על פי דרישת הזמרת.   כידוע, הזמרת הייתה מכורה בעבר לסמים ולאכוהול ונגמלה. לכן היא נמנעת מצריכת אלכוהול. היי בנטורל? אהבנו. 

2. מה בתפריט? סיה ביקשה שהסוויטה תצויד בבקבוקי מים (חשוב מאוד) ובאספקה שוטפת של פירות חתוכים, בייחוד מנגו, אפרסק ואננס. אפשר ביס?

3. ואי אפשר בלי בקשה מיוחדת - הזמרת ביקשה להציב מכשיר אדים שיפעל מרגע הגעתה לסוויטה המלכותית ועד עזיבתה. סיה, אנחנו בעד כל מה שעוזר לך לשיר.

 

 

ואחרי שהזמרת תהיה מרוצה, תנוח כמו שצריך ותאכל אננס ואפרסק לשובע, היא תעלה להופיע בפארק הירקון בחמישי הקרוב, 11.8.16. כאמור, אנחנו מקווים שהיא מביאה את מאדי כאורחת, ומובן שנשמח לעדכן את רשימת הבקשות של הרקדנית. תודה.

 

 

 

 

 

SIA - מי מגיע להופעה?

 

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)