סלבס

תתרכזי במה שבא לך, קירנן! (צילום: יח"צ)

אנחנו יודעים למה לכוכבת "הרפתקאותיה המצמררות של סברינה" אין חבר

רמז: זה לא בגלל שהיא מכשפה. כאילו, לא בדיוק

 עמרי ויסמן   |   21/11/2018  |    |    | 

היה אפשר לחשוב שקירנן שיפקה, סברינה המכשפה בשבילכם, תלמד משהו מהדמות שהיא מגלמת בסדרת הלהיט החדשה של נטפליקס (והספינאוף של "ריברדייל", אסור לשכוח), ותכשף לעצמה איזו דרך למצוא לעצמה חבר, על אף לוח הזמנים הצפוף שלה. אבל מציאות לחוד וסדרות פנטזיה לחוד, ולמרות השמועות על רומן לוהט בין קירנן לבין רוס לינץ', שמגלם ב"הרפתקאותיה המצמררות של סברינה" את הארווי - בן זוגה של המכשפה הצעירה – גם בעולם האמיתי, מתברר ששיפקה בת ה-19 מסתובבת בימים אלה כשהיא נטולת בויפרנד – או כל סוג של חיים חברתיים, מתברר.

זה לא שהיא לא רוצה, חלילה, או שמחזרים פוטנציאליים נרתעים ממנה כי הם חוששים שיש לה כוחות על טבעיים והיא עלולה להפוך אותם לגרבילים, אלא פשוט כי אין לה זמן! "העבודה נמצאת בראש סדר העדיפויות שלי כרגע ואין לי פנאי לשום דבר אחר", הודתה הכוכבת. "אני מסיימת את שבוע העבודה שלי ביום שבת בבוקר, כך שאין לי אפשרות לצאת לבלות באותו יום, וביום ראשון אני כבר מתכוננת ליום שני (תחילת שבוע העבודה בארצות הברית – ע.ו)". קצת משעמם, לא?

ובכל זאת, קירנן מספקת שביב של תקווה לכל אלה שרוצים לראות אותה ואת רוס לינץ' ביחד – לא רק על המסך: "רוס הוא מדהים, ולא הייתי יכולה לבקש לעצמי בן זוג טוב יותר בסדרה. מערכת היחסים של הדמויות שלנו כל כך טהורה, אז אני מבינה למה הצופים מפרגנים לנו". רגע, זה היה סוג של רמז? רוס, קראת את זה?!