סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

אנחנו יודעים במי ג'סטין ביבר מצדד בפרשת טיילור-קים-קניה

זה לא נגמר! 

 ראש אחד   |   03/08/2016  |    |    | 

 

 

פרשת טיילור-קים-קניה חצתה את הוליווד לשני מחנות: אלה שמצדדים בטיילור ואלה שמצדדים בקים. כבר חשבנו שהגענו לסופה של השערורייה, אך היום התעוררנו לבוקר חדש וגילינו שחברנו ג'סטין ביבר נזכר לבחור צד במחלוקת.

 

אתמול העלה הביבס לחשבון האינסטגרם שלו צילום מסך שבו הוא נראה מדבר עם קניה במחשב. התמונה עצמה סבבה, אבל הכיתוב שהוא הוסיף לה - איך נגיד? ככה-ככה. ג'סטין כתב: "טיילור סוויפט, מה קורה?".

 

 

 

Taylor swift what up

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

 

 

למה אנחנו אומרים "ככה-ככה"? קודם כול, כי יש לנו תחושה שהסיפור הזה די מיצה את עצמו ושאפשר להניח לכל הצדדים להירגע מהדרמה שהם יצרו. דבר שני, ג'סטין, מה זה אומר? טוב, אנחנו יודעים מה זה אומר - אתה בצד של קניה. וזה מובן, הרי אתם חברים טובים. אבל הפנייה האישית הזאת לטיילור די צורמת, ואם היינו טיילור, היינו עונים בהבעת פנים אטומה ושואלים "כן, מה?". בנוסף, אי אפשר להתעלם מההיסטוריה בין ג'סטין לטיילור, שאפשר להגדיר אותה כנטולת חיבה הדדית, בלשון המעטה. זוכרים איך טיילור הוציאה לו לשון מאחורי הקלעים בטקס הבילבורד כשהוא אמר שלום לסלינה (גם כן תגובה ילדותית מצדה, אם כי דווקא מצחיקה)? קבלו תזכורת משעשעת:  

 

 

 

OK - כולם אמרו את דבריהם או שעוד מישהו רוצה להיזכר לדבר שבועיים אחרי כל הדרמה? כן, ג'יג'י, את מרימה את היד או רק מגרדת בראש?

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)