ראשי

בואו ללמוד מהטובה ביותר! (צילום: יוטיוב)

אנה זק מגלה לכם את כל הסודות למיוזיקלי המושלם

תרשמו, תרשמו.

 ראש אחד   |   27/12/2016  |    |    | 

 

 

אנחנו חולים על מיוזיקלי! האפליקציה מצליחה להוציא החוצה את הסופר-סטארים שבתוכנו, ובינינו, מי לא אוהב לשיר ולרקוד לצלילי הלהיטים הכי חמים? אנה זק הפכה לכוכבת של ממש בזכות האפליקציה הממכרת; עם לא פחות מ-993 אלף עוקבים (וואו!!!), היא כובשת אותנו בכל סרטון מחדש ומפתיעה בביצועים הכי מגניבים ומיוחדים. אז ישבנו איתה לשיחה צפופה, והיא שיתפה אותנו בטיפים הכי חשובים למיוזיקלי המושלם. אתם כותבים?

 

1. תאורה  

 

תאירו קצת! (קרדיט: giphy.com)

 

בכל הנוגע לאיכות הסרטון, רצוי שהמיוזיקלי יצולם באור יום טבעי, ואם הוא מצולם בשעות הערב, הקפידו על תאורה חזקה ואיכותית. כדי שהסרטון ימשוך את העין הוא חייב להיות מואר וברור. 

 

2. לוקיישן

 

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן (קרדיט: giphy.com)

 

רצוי לצלם את הסרטון בלוקיישן יפה, אסתטי ונקי. אם אתם מצלמים בחדר שלכם, למשל, אל תשכחו לסדר אותו לפני כן. 

 

3. בחירת השירים

 

מוזיקה זה הכול (קרדיט: giphy.com)

 

מתקשים לבחור שיר? לכו על שיר שאתם מכירים ואוהבים! אל תבחרו בשיר שאתם לא אוהבים רק כי הוא פופולרי - אם אתם לא מתחברים למוזיקה ולמילים, זה כנראה יבוא לידי ביטוי בקליפ, והעוקבים ירגישו בזה. חיבור אמיתי לשיר יגרום לכם להיראות במיטבכם.

 

4. הכנה מראש

אל תזלזלו! (קרדיט: giphy.com)

 

השקיעו במיוזיקלי שלכם. חשוב מאוד שתדעו את מילות הקטע של השיר שבחרתם לצלם, את הקצב הנכון (בטח אם אתם משתמשים בהילוך האיטי, בהילוך המהיר או באופציית ה-Epic). איכות הליפסינק היא מרכיב עיקרי בקליפ מיוזיקלי.

 

5. שחקו עם המצלמה

 

שחקו אותה. (צילום: יוטיוב)

 

כדי ליצור את הקליפ הכי מעניין שיש, מומלץ להזיז את הטלפון בעזרת הידיים ולשחק עם זוויות הצילום על פי הקצב. התוצאה היא קליפ מעניין שתופס את העין ולא משאיר אף אחד אדיש.

 

6. גיוון

 

Shake It Up (קרדיט: giphy.com)

 

מומלץ לגוון בסוגי הסרטונים שאתם מעלים; אל תעלו רק סרטוני סלפי אלא גם סרטונים עם כוראוגרפיה וסרטונים שבהם נעשה שימוש בטכניקת הזזת הידיים. העלו סרטוני "צילום חופשי" באמצעות הטיימר וגוונו בזוויות ובאפקטים.

 

 

7. והכי חשוב - חייכו

 

החיוך הוא האקססורי הכי יפה שלכם... (צילום: יוטיוב)

 

הכי חשוב - חייכו כמה שיותר בסרטונים שלכם! תיהנו מהמוזיקה, מהריקוד ומהליפסינק. כשכיף לכם, כיף גם לצופים. פשוט ככה.

 

 

רוצים לדעת עוד? מחר, יום ד' 28.12, בין השעות 20:00-16:00, ייפתח בקניון ארנה הרצליה מתחם מיוזיקלי גדול בהנחייתן של כוכבות הרשת אנה זק ואנג'ל ברנס. אנה ואנג'ל יעבירו סדנה שכולה מיוזיקלי וישתפו את הקהל בטיפים לצילום המושלם. במהלך האירוע יופק קליפ מיוזיקלי - במקום תהיה סטייליסטית שתלביש ותאבזר את כל המשתתפים. הכניסה חופשית! 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=VaDtGf0upJY