בידור

אמה, מה שיש לך שם ביד זה פופקורן אמיתי? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

אמה ווטסון עשתה היסטוריה: כל מה שקרה בטקס פרסי MTV

אנחנו לא מקבלים פרס על זה שראינו את כל הסרטים והסדרות שזכו?

 אריאלה אביר   |   08/05/2017  |    |    | 

הלילה חגגו בלוס אנג'לס את טקס פרסי MTV לסרטים ולסדרות וכל הכוכבים הכי אהובים עליכם היו שם. בגלל שיש לנו תחושה שלא נשארתם ערים כל הלילה כדי לגלות מיהם הזוכים הגדולים, ריכזנו בעבורכם את כל הדברים הכי חשובים שקרו בטקס.

אולי כדאי שנתחיל עם הזוכים הגדולים? "היפה והחיה" זכה בתואר "סרט השנה", "שחקן השנה בקולנוע" הלך לאמה ווטסון בעוד מילי בובי בראון קיבלה את פרס "שחקן השנה בטלוויזיה" וסדרת השנה, באופן לא מפתיע בעליל, היא Stranger Things. 

רגע מרגש מספר 1 של הערב נרשם כאשר מי שהכריז על סדרת השנה היו לא אחרים מאשר שחקני "13 סיבות" (שוודאי יזכו בפרס הזה בשנה הבאה), שהעניקו את הפרס למילי בובי בראון וחבורתה, לא לפני שהבהירו שהם מתים על Stranger Things.

רגע מרגש נוסף נרשם כשאמה ווטסון עלתה לקבל את פרס "שחקן השנה בקולנוע". עד שנה שעברה חילק הטקס פרסים נפרדים לגברים ולנשים, אך החל מהשנה אין הפרדה מגדרית בקטגוריות השונות. "המהלך של MTV מבהיר כי המהות של משחק היא היכולת להעמיד פנים שאתה אדם אחר לגמרי, אין שום סיבה שהפרס הזה יחולק לשתי קטגוריות שונות", הסבירה אמה ווטסון בנאום קבלת הפרס שלה. ווטסון, שידועה כפעילה למען שיוויון זכויות בין המינים, סיפרה בהתרגשות עד כמה הפרס הזה משמעותי עבורה. האמת? גם אנחנו התרגשנו.

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.