ראשי

זה לא פשוט להיות כוכבת... (צילום: אימג'בנק/Gettyimages'Shutterstock)

אמה ווטסון משתפת: "הרשתות החברתיות עלולות להרוס אותי"

למה השחקנית לא חושפת את חיה הפרטיים ברשתות החברתיות?

 עומר טסל   |   19/02/2017  |    |    | 

 

 

 

זה לא סוד שאמה ווטסון היא אחת השחקניות המפורסמות של זמננו. כשהיא רק בת 27 היא מחזיקה קריירת משחק מכובדת של למעלה מ-13 שנים. #וואו ועם רזומה כזה, הגיוני שלשחקנית יהיו עוקבים רבים ברשתות החברתיות. אבל אם תשימו לב לפרופילים השונים של אמה ברשתות החברתיות השונות, תבחינו שהיא לא נוטה לשתף בתמונות מחייה האישיים.

 

 

"לרשתות החברתיות יש צדדים מדכאים ומבעיתים לצד צדדים מעצימים ומרגשים," היא מספרת בראיון למגזין "אל". "הייתי מוכרחה למתוח את הקו הדק הזה ולעשות את ההפרדה בין מה שציבורי בעיני ומה שפרטי בעיני, כדי לעזור לי לשמור על שפיותי. לפעמים כשאנשים 'דוחפים את האף' או לא חוסכים בדעות שלהם לגבי, והתוצאה עלולה להרוס אותי". 

 

 

חשוב לזכור שמאחורי הדמויות הציבוריות אותן אנחנו מעריצים ישנם אנשים בעלי רגשות. התגובות הרעות פוגעות בהם ועלולות לערער את עולמם. אנחנו מאוד אוהבים את אמה, ושמחים לעקוב אחריה ברשתות החברתיות השונות, ותומכים בכל בחירה שעושה טוב לשחקנית, גם אם זה אומר שלא נזכה לראות תמונות מחייה הפרטיים.
בשורה התחתונה המסר שאמה רוצה להעביר הלאה הוא: "אם אתם מרגישים שאתם עסוקים בלמתוח על עצמכם ביקורת ולהעריך את עצמכם על פי הרשתות החברתיות במקום להתרכז בתחושות וברגשות שלכם - אז אתם בצרות". 

 

 

 

מה אתם חושבים על בחירתה של אמה?