מגזין

מקווים שאתם רואים אותנו בין כל הבלאגן (צילום: יוטיוב)

אם 7 הדברים האלה נכונים לגביכם, אתם אנשים מבולגנים

מבולגנים? הגעתם למקום הנכון. 

 אור כהן   |   04/03/2017  |    |    | 

 

תלי תלים של בגדים בכל מקום, מברשות איפור על המיטה, הלפטופ על הרצפה, מייבש השיער לידו ומלא ספלים וכוסות על כל משטח פנוי. אם בדמיונכם עלתה כרגע תמונה של החדר שלכם, ברכותינו, הגעתם למקום הנכון! הנה כמה דברים שרק אנשים מבולגנים כמונו יבינו:

 

1. לכל דבר יש את המקום שלו בתוך הבלגן

גם אתם חזרתם היום מבית הספר היישר אל הזוועה הנקראת "אימא סידרה את החדר"? אנשים מסודרים לא מבינים שאולי הם רואים בחדר שלכם קטסטרופה ענקית כאילו נפלה שם פצצת אטום, אבל האמת היא שלכם ברור כשמש איפה כל דבר שאתם צריכים נמצא, גם אם המקום שלו הוא תחת ערמות של מחברות וספרים מהשנה שעברה.

 

 

מה... התכוונו לעשות פה ערמה! (קרדיט: Giphy.com)

 

 

2. הבלגן אף פעם לא נעלם, הוא פשוט מחליף מקום

הפעם החלטתם לעשות הפתעה להורים ולסדר בעצמכם את החדר - או כי אתם ילדים טובים, או כי פשוט נמאס לכם מההטפות היומיות על חוסר הסדר. מה שאימא ואבא לא יודעים זה שאם הם יפתחו את הארון רוב הסיכויים שהם יזכו למפולת של בגדים, ספרים #ומה_לא.

 

 

בו! (קרדיט: Giphy.com)

 

 

3. עולם ומלואו - בתיק

התיק שלכם הוא ממלכה בפני עצמה: כרטיסי אוטובוס וקולנוע ישנים מרפדים את הקרקעית, מעליהם מלבלבים חולצה ותחתונים מהפעם שבה חשבתם שתישנו מחוץ לבית, ומברשת שיניים מטיילת לה בנחת בין גומיות, מחברות וחטיף אנרגיה מ-1990. כל זה מאוד שימושי אם תיתקעו על אי בודד, נניח, אבל כשאתם עומדים מול הקופאית ונוברים בתיק בחיפוש נואש אחר הארנק ומאחוריכם תור חסר סבלנות של אנשים - קצת פחות.

 

 

איפה המפתחות שלי?? (קרדיט: Giphy.com)

 

 

 

4. זה לא מקומט, זו הטקסטורה

נעבור לבית הספר - העבודות שאתם מגישים למורה הן תמיד הכי ססגוניות בכיתה, ולא כי עמלתם קשות לקשט אותן עם עטים, טוליפים ומדבקות. כתם של קפה מכוס שנשכחה בחדר, קצת נצנצים מצללית שנשברה בתיק, קימוט כי זרקתם ספר לתיק בלי להסתכל - ונקווה מאוד שהפעם דילגתם על כתם העובש של הסנדביץ' שנשכח לפני שבועיים, בואו נאמר שלא תקבלו 100 על סדר וניקיון.

 

זה חרדל שם??? (קרדיט: Giphy.com)

 

 

5. סכנה, מפולת!

ואם כבר בבית ספר עסקינן, איך אפשר לדלג על הלוקר? אתם בעצמכם כבר למדתם לתפוס ממנו מרחק, כי זו פשוט סכנת נפשות לפתוח אותו! זה מתחיל באיזון עדין של ערמות ספרים ומחברות לא יציבים ונגמר בסכנת קריסה ממשית. במקומכם היינו מציבים עליו שלט 'זהירות, מפולת!'.

 

אל תפתחי! (קרדיט: Giphy.com)

 

 

6. חפש את המטמון

מי צריך לחפור באדמה כשיש ערמות של בגדים לנבור בהן? בכל פעם שאתם מזיזים ערמת בגדים אחת נגלה לפניכם אוצר שלא זכרתם שיש לכם בכלל, או שכבר התאבלתם עליו כי חשבתם שהוא אבד. רק בשביל ההתרגשות והשמחה שווה להיות מבולגנים!

 

 

אנחנו יודעים בדיוק איפה נמצא כל דבר (קרדיט: Giphy.com)

 

 

7. זה בלגן? הצחקתם! 

מכירים את זה שאתם נכנסים לחדר של חבר או חברה והם ממלמלים במבוכה "סליחה על הבלגן", אז אתם סורקים את החדר הלוך ושוב, מעלה ומטה, ולא מבינים על איזה בלגן בדיוק הם מדברים? מבולגנים אמיתיים לעולם לא מתנצלים על הבלגן שלהם.

 

 

טה דאם! (קרדיט: Giphy.com)

 

 

 

 

אז... עד כמה אתם מבולגנים מאחת ועד גרב במגרת התכשיטים?