בידור

חלום שלנו להתחפש לאריאנה גרנדה (צילום: יוטיוב)

אם אתם מחפשים תחפושת לפורים ברגע האחרון, לאריאנה גרנדה יש רעיון בשבילכם

אריאנוש, אפשר להצטרף אלייך לתחפושת הקבוצתית?

 עומר טסל   |   07/03/2017  |    |    | 

 

 

פורים בפתח, וכבר מחר מתחילות החגיגות בבתי הספר ברחבי הארץ. אין לכם תחפושת? אוי, לא! למזלכם, אריאנה גרנדה מספקת השראה עצומה לפורים בקליפ שלה ושל ג'ון לג'נד לשיר הנושא של הגרסה המחודשת של דיסני לסרט "היפה והחיה".

 

 

ראשית נשמח לפתוח בהתמוגגות מהביצוע הסוחף של השניים. אנחנו לא יודעים מה איתכם, אנחנו כאן במערכת רוקדים ואלס לצלילי השיר הנוגה (המתנגן בלופים) בציפייה שיום אחד הנסיך שלנו (או החיה שלנו, תלוי איך מסתכלים על זה) ירקוד איתנו באולם הנשפים... זאת אומרת, במשרדי "ראש אחד". סליחה, נסחפנו לגמרי וסטינו מהנושא. בכל אופן, הביצוע לשיר הנושא יפהפה, והקטעים מהסרט המשולבים בקליפ מרגשים. #אהבנו

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=axySrE0Kg6k

 

 

בקליפ מנגן ג'ון לג'נד על הפסנתר בעודו לבוש בתחפושת נסיך מדליקה, אבל אריאנה לא הלכה על תחפושת נסיכה שגרתית, לא ולא. אריאנה מחופשת ל... ורד! כן, הוורד המפורסם מהסרט. היא לובשת שמלה אדומה, נפוחה במיוחד ומרשימה. והיא לא התחפשה לבד - אריאנה מלווה בסקוואד אימתני של עשרות רקדניות המחופשות לעלי הכותרת שלה. שינוי בתכנית! אנחנו זרקנו את התחפושות שלנו לפורים ועמלים במרץ על תפירת תחפושת ורד קבוצתית. עוד לא החלטנו מי תהיה אריאנה מבינינו, אבל אנחנו פתוחים להצעות. 

 

 

 

הסרט יעלה על מסכי הקולנוע בארץ ב-23.3.2017, ומכירת הכרטיסים המוקדמת בעיצומה. מה חשבתם על הקליפ החדש?