בידור

(מתוך: עמוד הפייסבוק של המחזמר Wicked)

אם אהבתם את "לשבור את הקרח", אתם הולכים לעוף על הסרט החדש הזה

אנחנו פשוט לא יכולים לחכות!

 ראש אחד   |   19/06/2016  |    |    | 

 

אם אתם אוהבים מחזות זמר, הרימו את היד. בהנחה שכולכם הרמתם את היד, אנחנו מקווים שאתם מכירים את המחזמר עטור הפרסים Wicked. ("מרשעת", בעברית), המספר את קורותיה של המכשפה הרעה מהמערב, מארץ עוץ, כמובן.

 

המחזמר מבוסס על רומן בעל אותו שם משנת 1995, שכתב הסופר האמריקאי גרגורי מגווייר. בכורתו התקיימה בברודוויי ביוני 2003, ובקאסט המקורי כיכבו השחקניות המפורסמות קריסטין צ'נוות', בתפקיד גלינדה המכשפה הטובה (המוכרת לכם בוודאי כאפריל רואודס מהסדרה "גלי", שבה התארחה פעמים רבות), ועדינה מנזל (לנצח אלסה מ"לשבור את הקרח"), בתפקיד הראשי של אלפבה, המכשפה הרעה מהמערב. מושלם, לא?

 

העלילה מספרת את הסיפור שלא סופר על המכשפה הרעה מהמערב. מדובר בסיפור מרגש ומעורר השראה על חברות אמיצה וכוח נשי, ומשולבים בו שירים מדהימים שאנחנו רוצים לשמוע ולשיר שוב ושוב. "לשבור את הקרח", מישהו?

 

 

צפו בביצוע של השתיים בטקס פרסי הטוני של 2004:

 

https://www.youtube.com/watch?v=3g4ekwTd6Ig

 

 

 

 

המחזמר רץ עד היום (!) בתאטרון גרשווין בברודווי וגורף מדי שבוע 1.5 מיליון דולר (!!!). אם התלהבתם מהמחזמר אבל אין לכם כרטיס טיסה לניו יורק, נשמח לספר לכם שהמחזמר מגיע עד אליכם!

 

 

אולפני יוניברסל צפויים לעבד את המחזמר המצליח לסרט באורך מלא. תרשמו ביומנים: ב-20.12.2019 יגיע "מרשעת" למסכים. בינתיים אנחנו שומעים בריפיט את כל השירים ומתכוננים לקראת הסרט. #לא_יכולים_לחכות

 

 

ועד שדצמבר 2019 יגיע, קבלו ביצוע מחודש ואקוסטי של עדינה וקריסטין לשיר For Good מהמחזמר:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=TZ0pXUb5jVU

 

 

 

WICKED - גם אתם לא יכולים לחכות?

 

 

 

(עומר טסל - Omert.rosh1@gmail.com)