מגזין

(קרדיט: Giphy.com)

מחפשים ברגע האחרון מתנה לחג? יש לנו 5 רעיונות קורעים בשבילכם

עוד לא מאוחר לקנות אותן כמתנה לנו!

 ראש אחד   |   02/10/2016  |    |    | 

 

רובנו מתוסכלים מהמסע אחר חיפוש המתנה המושלמת, שהופך כל אירוע שמצריך מתנה למעיק. לא עוד! מצאנו בעבורכם חמש מתנות שימושיות וקורעות מצחוק. אין לנו ספק שמראש תעשו הזמנה כפולה, אחת לבסטי ואחת לכם.

 

1. עגילי נודלס

אם אתם מטורפים על אוכל אסייתי כמונו, אז התכשיט הבא הוא התגשמות כל חלומותיכם - עגילים בצורת מנת נודלס! על תכשיט כזה אנחנו מיד אומרים - I DO.

 

אטסי, 100 שקלים (צילום: אתר Etsy) אטסי, 100 שקלים (תמונה: אתר Etsy)

 

2. מסתתרים בחלומות

מי מכם שמתפנקים על כריות צוואר באוטובוס בטיולי בית ספר מכירים את התסכול - הסיטואציה הייתה יכולה להיות מושלמת אם רק היה לכם וילון שיפריד ביניכם לבין ההמון הרועש. עזבו הכול! מצאנו כרית צוואר שתרצו להשתמש בה גם בבית: כרית בתוספת קפוצ'ון, שיכסה לכם את הראש והעיניים ויאפשר לכם לחלום חלומות מתוקים. 

אמאזון, 150 שקלים (תמונה: מתוך אתר אמאזון) אמאזון, 150 שקלים (תמונה: מתוך אתר אמאזון)

 

3. עטוף בדרייק

נניח שמצאתם מתנה שאתם מבסוטים עליה, לא תרצו לעטוף אותה בדרך סופר-מגניבה וייחודית? נגמרו ימי נייר הצלופן ונייר העטיפה הפרחוני, הגיע זמנו של נייר עטיפה שעליו איורים של הזמר דרייק מתוך הקליפ Hotline Bling. רק בזכות העטיפה הזו אנחנו רצים לקנות מלא מתנות אקראיות.

 

אטסי, 30 שקלים(תמונה: מתוך אתר Etsy) אטסי, 30 שקלים(תמונה: מתוך אתר Etsy)

 

4. פרידה צומחת

קרה לכם שרציתם להיפרד מבן או בת הזוג ופשוט לא ידעתם איך? אז לא, להיפרד בסמס זה לא טוב, אבל לפניכם פתרון יצירתי שאפילו יעלה חיוך על פני הנפרדים - עציץ עם זרעים ומתקן שבצד אחד כתוב "זה נגמר" ובצד השני כתוב "בוא נישאר ידידים". תכלס, אי אפשר לסרב לזה. sorry_not_sorry#

 

גיק ת'ינק, 27 שקלים (תמונה: מתוך אתר Geek think) גיק ת'ינק, 27 שקלים (תמונה: מתוך אתר Geek think)

 

5. האור בקצה המנהרה

לכולם יש נייר טואלט בבית, הרי זה מוצר צריכה בסיסי. חשבתם פעם שגם אותו אפשר לשדרג? אתם יושבים? קבלו: נייר טואלט זוהר בחושך. אתם תודו לנו כשתקומו לשירותים באמצע הלילה.

 

אמאזון, 30 שקלים (תמונה: מתוך אתר אמאזון) אמאזון, 30 שקלים (תמונה: מתוך אתר אמאזון)

 

FUNNY - איזו מתנה הכי אהבתם?

 

(מאת נועם גורביץ'/noamg.rosh1@gmail.com)