מגזין

"אתם לא רואים שאני עכבר?" (צילום מסך מהסרט Mean Girls)

"אלה שעפים על משחקי מילים": 10 טיפוסי פורים שכולנו מכירים יותר מדי טוב

משי חי ועד אלופי ה-DIY: אלה הם הטיפוסים שיסתובבו במסדרונות בית הספר שלכם ביום שלישי הקרוב. 

 ראש אחד   |   18/03/2016  |    |    | 

 

 

פורים עוד שנייה כאן, ואיתו צצים כמו פטריות-לפני-הגשם-המסורתי-של-פורים כל הטיפוסים שכולנו למדנו לאהוב. אז בואו נעשה לכם סדר בחברים:

 

 

1. היצירתיים

 

אתם בטוח מכירים את אלו שכבר מנובמבר יודעים בדיוק למה הם הולכים להתחפש, וברור שהם הולכים לזכות בכל תחרות תחפושות אפשרית. אה, ואם אתם מחכים שהם ייתנו לכם רמז או כיוון לתחפושת שלהם, אנחנו מקווים שאתם מחכים בישיבה.

 

 

 

 

2. הצפויים

 

הם מעודכנים בכל הטרנדים הכי חמים ובטוחים שאין יציאה יותר טובה מאשר להתחפש לשי חי. הבעיה היא שגם כל יתר עשרות אלפי הצופים ב"האח הגדול" חושבים כמוהם. הכינו את עצמכם לתחפושת שתציף את הארץ בפורים 2016.

 

 

 

 

3. אלה שעפים על משחקי מילים

 

פעם הם חשבו שהדבר המצחיק ביותר זה לשים על הצוואר שרשרת שום, להדביק על הבגדים את העיתון "דבר" ולהתחפש ל"שום דבר". היום הם השתכללו - הם שמים ספר על הפנים ומתחפשים לפייסבוק.

 

 

 

 

4. המינימליסטיים

 

הם פחות בעניין של פורים, אבל לא רוצים לצאת פארשים, אז הם שמים על עצמם קשת או כובע או אוזניים של מכרסם כלשהו וסוגרים עניין.

 

 

 

 

5. ה-DIY

 

תחפושת של גיבור על? רק תביאו להם חתיכת בד, קצת לבד, טושים לציור על בדים, אקדח דבק חם, חוט ומחט - והתחפושת מוכנה. מה הבעיה? 

 

 

 

 

6. הפאנקיסטים

 

אלה שרואים את פורים כהזדמנות לעשות כל מה שהם לעולם לא יעשו בימים רגילים: לצבוע את כל השיער בצבע ירוק בקבוק עם אומברה ורוד זו רק אופציה אחת מבין שלל האפשרויות שהם שוקלים.

 

 

 

 

7. הממחזרים

 

חלקם מתבאסים לקנות בכל שנה תחפושת חדשה וחלקם פשוט מאוד מודעים לאיכות הסביבה. הם מחליטים למה להתחפש לפי מה שיש להם בבית, וככה התחפושת של הפנטומימאי משנה שעברה תהפוך לתחפושת של אסיר השנה.

 

 

 

 

8. המתאפרים

 

הם עסוקים מדי בענייני היום-יום ולכן אין להם זמן לארגן לעצמם תחפושת מלאה, אז הם מעדיפים להתמקד באיבר אחד בגוף - הפנים. איזה מזל שיש ביוטיוב כל כך הרבה מדריכי איפור לשוגר סקאל.

 

 

 

 

9. החברותיים

 

למה להתחפש לבד כשאפשר להתחפש ביחד? אין כמו תחפושת קבוצתית של הרגשות מ"הקול בראש" או שלגייה ושבעת הגמדים שלה כדי לעשות בונדינג עם החברים הטובים ביותר.

 

 

 

 

10. אלה שמתחפשים לעצמם

 

הם בוגרים מדי בשביל תחפושות, לא מאמינים בפורים ולוקחים את עצמם ברצינות מכדי להיכנס לאווירת החג. בא לנו לצייר להם פרפר על הפנים בזמן שהם ישנים רק כדי שלא יבאסו את כולם.

 

 

 

 

PURIM - אז איזה טיפוס אתם?

 

 

(אריאלה אביר/ ariela.rosh1@gmail.com)