מגזין

(צילום: shutterstock)

אכפת לכם מהסביבה? קבלו 5 טיפים שיחזירו אתכם ירוקים יותר ללימודים

כן, אנחנו מצטערים, אבל בעוד פחות מחודש חוזרים ללימודים. נכון שלהכחיש זה כיף, אבל זה לא באמת עוזר לנו. מה כן עוזר? להכין את עצמנו לקראת הבאות!

 ראש אחד   |   03/08/2016  |    |    | 

 

 

תגידו, יצא לכם לחשוב לעומק על כל הקניות שאנחנו עושים בכל שנה? אף אחד לא יכחיש שקניית ציוד לקראת תחילת שנת הלימודים זה כיף - למען האמת זה אחד הדברים הכי כיפיים בחופש (אין כמו לדמיין את עצמנו עם קלמר חדש או תיק מגניב). אבל בואו נודה באמת, לא מדובר במנהג שתורם לסביבה, ואם אפשר להפחית בנזק, מי אנחנו שנתנגד? קבלו חמישה טיפים שיעזור לכם לחזור ללימודים באווירה ירוקה יותר.

 

1. לא לקנות דברים חדשים אם לא צריך: אם יש פריטים טובים שנשארו לכם מהשנה שעברה, אין סיבה לקנות חדשים רק בגלל שבא לכם. למשל, הקלמר שלכם - האם הוא באמת לא יכול לשרוד איתכם עוד שנה? רוב הסיכויים שהוא יכול, אז חבל על הכסף וכמובן שחבל על הסביבה.

 

2. לקנות דברים איכותיים: כבר מזמן ידוע שעדיף להשקיע קצת יותר כסף בדברים טובים שיישארו איתכם לאורך זמן מאשר בדברים זולים שייהרסו מהר.

 

 3. לקנות מוצרים ממוחזרים: בשנים האחרונות עולים על המדפים מוצרים רבים שעשויים מחומרים ממוחזרים. מכירים את תיקי הקנקן שכולם מסתובבים איתם? אז לא רק שמדובר בתיק מעולה לחזרה ללימודים, אלא שיש גם דגם חדש, והוא עשוי כולו מחומרים ממוחזרים. הוא נקרא Re-Kanken, וכל תיק כזה עשוי מ-11 בקבוקים פלסטיק. די אדיר, לא?

 

 

bnmbnb תיקי Re-Kanken ממוחזרים. עכשיו במחיר של 299 שקלים במקום 399 שקלים. ניתן להשיג כאן

 

4. מסיבת יד שנייה:  אוקיי, נכון שאתם פחות אוהבים את הקלמר שלכם, אבל אולי החברים שלכם דווקא חושבים שהוא ממש יפה? למה שלא תאספו ביחד עם החברים את כל הפריטים שאתם לא רוצים ותערכו מסיבת החלפת פריטים לקראת השנה החדשה? לא סתם אומרים שזבל של אחד הוא אוצר של אחר.

 

5. DIY: אין ספק ש-DIY היא מילת המפתח בכל הנוגע למיחזור. כל מוצר ישן שלכם יכול להפוך למוצר חדש ומחודש בעזרת קצת השקעה ומחשבה. תראו למשל את היוטיוברית הזאת, ששדרגה מלא חפצים (כן, כולל קלמר) לקראת השנה החדשה. קדימה, אל חנות הנצנצים הקרובה לביתכם!     

 

https://www.youtube.com/watch?v=K6r9bQhY8tc

 

 

ניתן להשיג את תיקי הקנקן הממוחזרים באתר הזה. עד ה-18.8 יש מבצע הנחה של 25% על כל התיקים לכבוד החזרה ללימודים.

 

תוכן שיווקי