סטייליש

קרדיט: GIPHY

אין לכם מה ללבוש? ייתכן שכל חייכם קניתם בגדים בצורה לא נכונה

לא ברור איך הצלחנו לחיות עד עכשיו בלי לדעת את זה.

 ראש אחד   |   30/01/2016  |    |    | 

 

כן, לכולנו זה קורה: עומדים מול הארון המפוצץ בבוקר ובטוחים שאין לנו מה ללבוש. וזה שההורים אומרים לנו "אם אין לכם מה ללבוש, אז למה יש בגדים בכל מקום בחדר?" לא עוזר. להפך! למה לזרות מלח על הפצעים? גם אין לנו מה ללבוש וגם החדר שלנו מבולגן? זהו, החיים בזבל. 

 

 

סתם, סתם, נו... ברור שאנחנו מגזימים, אבל מתברר שיש נוסחה ייחודית לרכישה נכונה של בגדים, והיא אמורה לפתור את כל בעיות המלתחה שלנו. היא נקראת "תאוריית ה-30\70", והיא מבוססת על ציטוט של מעצב העל מייקל קורס: "70% מהבגדים צריכים להיות בשר ותפוחי אדמה, ו-30% צריכים להיות קצפת וסוכריות". גם אם אתם צמחוניים ודווקא מעדיפים טופו על פני בשר, הכוונה היא ש-70% צריכים להיות פרטי בייסיק בצבעים בסיסיים ו-30% פריטים צבעוניים, פרינטים ואקססוריז - שהם הקצפת, אם זה לא היה ברור (אוי, אנחנו חולים על קצפת). קורס מוסיף שהסיבה לכך שרוב האנשים חשים שאין להם מה ללבוש היא מפני שהארון שלהם לא מחולק בצורה נכונה, ויש להם יותר מדי "קצפת" יחסים לבגדי הבייסיק. 

 

 

בקיצור, התאוריה כל כך הגיונית, שאנחנו קצת מרביצים לעצמנו שמייקל קורס גנב לנו את כל התהילה, כי יכולנו לחשוב על זה בעצמנו ולהיות אימפריית אופנה אדירה (או שלא). עכשיו כשאתם יודעים איך צריכים לעשות שופינג, נראה לנו שהגיע הזמן לקפוץ לקניון. יאללה ביוש!

 

 

[playbuzz-item url="//www.playbuzz.com/rosh1j10/1-28-2016-1-55-56-pm"]

 

(דנה זקס \ danaz.rosh1@gmail.com)