ראשי

(צילום:

האפליקציה הזאת תעשה עבורכם את שיעורי הבית במתמטיקה

ולא, אנחנו לא מדברים על מחשבון.

 ראש אחד   |   10/10/2016  |    |    | 

 

שיעורי בית זה לא כיף. מי שאוהב לחזור הביתה מיום לימודים ארוך ואז לשבת עוד כמה שעות טובות ולפתור תרגילים - שירים את היד. מישהו הרים את היד? לא. כי לעשות שיעורי בית זה לא כיף. מש"ל.

 

אתם בוודאי מבינים כמה התרגשנו כשמצאנו את אפליקציית הקסמים שתמנע מאיתנו את כאב הראש הכרוך בעשיית שיעורי הבית. לא, אנחנו לא מדברים על פונקציית המחשבון שלכולנו יש בטלפון - האפליקציה הזאת עובדת בצורה מגניבה אפילו יותר. תגידו שלום ל-PhotoMath, אפליקציה שסורקת בעיות במתמטיקה ולא רק שהיא פותרת את הבעיות מיד, היא גם מציגה את הדרך אל הפתרון. 

 

רגע של רצינות אחרי שצחקנו והתלהבנו: אין ספק שזה לא כיף לעשות שיעורי בית, אבל כולנו יודעים שזה ממש-ממש חשוב. אם תרמו בהכנת השיעורים שלכם, לא תלמדו מזה כלום, ובינינו, במבחן האמיתי לא תהיה אפליקציית קסמים שתעזור לכם לפתור את התרגיל. זה פשוט לא עובד ככה. והיי, נכון שלא כל כך כיף לפתור תרגילים בבית, אבל הרבה פחות כיף לרמות. זה פשוט לא מגניב.

 

ובכל זאת, איך כן אפשר להשתמש באפליקציה בצורה לימודית? אפשר לבדוק את התשובות לאחר שפתרתם את התרגילים, לבחון דרך נוספת לפתרון או אם הדרך שבחרתם נכונה, או ללמוד מהפתרון שהאפליקציה נותנת, כי לפעמים יש תרגילים ממש קשים שהיינו שמחים שמישהו יסביר לנו איך לפתור אותם...

 

צפו בסרטון שמראה את האפליקציה בפעולה:

 

 

 

מגניב, לא? עכשיו לכו תעשו את שיעורי הבית שלכם בעצמכם.

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)